Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Friskies Junior

Friskies Junior

Vaše koťátko potřebuje speciální výživu pro zdravý a šťastný vývoj. Dopřejte mu skvělý start do života s Friskies Junior, aby vás mohlo překvapovat a dělat vám radost každý den!

 • S kuřetem, mlékem a přidanou zeleninou

  S kuřetem, mlékem a přidanou zeleninou

  SPECIÁLNĚ VYVINUTO PRO KOŤÁTKA do 1 roku.
  Friskies Junior je kompletní a vyvážené krmivo speciálně vyvinuté pro zdravý vývoj vašeho koťátka. Vyrobeno z kuřete, s obsahem zeleniny, vitaminů a minerálních látek, mu poskytuje veškeré živiny a tím tak zajišťuje plynulý přechod z mateřského mléka na pevnou stravu až do 1 roku věku.

  Velikost balení: 300 g, 1,5 kg

  Nutriční informace
 • S kuřetem, mlékem a přidanou zeleninou

  NUTRIČNÍ INFORMACE

  Kompletní krmivo pro koťátka

  SLOŽENÍ:
  obiloviny, maso a vedlejší výrobky živočišného původu (10 %*), bílkovinné extrakty rostlinného původu, oleje a tuky, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, kvasnice, zelenina (hnědé, zelené a oranžové granule: 0,2 % sušené zeleniny odpovídající 1 % zeleniny), mléko a výrobky z mléka (bílé granule: 0,9 % sušeného odstředěného mléka odpovídající 4 % odstředěného mléka).

  *odpovídající 20 % rehydratovaného masa a vedlejších výrobků živočišného původu, hnědé, zelené a oranžové granule: minimálně 4 % kuřete.

  DOPLŇKOVÉ LÁTKY: NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY:
  m.j./kg: Vit A: 16 000; Vit D3: 1 300; Vit E: 115
  mg/kg; Fe(E1):185; I(E2): 3,0; Cu(E4): 45; Mn(E5): 20; Zn(E6): 234; Se(E8): 0,3. Taurin: 1 100. S barvivy a antioxidanty.

  ANALYTICKÉ SLOŽKY:
  protein: 35,0 %
  obsah tuku: 12,0 %
  obsah anorganických látek: 8,0 %
  hrubá vláknina: 2,0 %

  Přehled Krmný návod
 • S kuřetem, mlékem a přidanou zeleninou

  KRMNÝ NÁVOD

  Tento výrobek by se měl začít podávat ve 3. až 4. týdnu věku kotěte postupným smícháním s vodou, aby se koťátku lépe kousalo. Jakmile koťátko začne více jíst, zvyšujte množství podávaného krmiva a redukujte postupně množství přidávané vody, dokud nezačne jíst samotné granule. Každé kotě se liší v závislosti na aktivitě a tělesné kondici, množství jídla a/či čas k němu potřebný je třeba přizpůsobit. Výrobek je také vhodný pro březí a kojící kočky.

  Čistá čerstvá voda by měla být vždy k dispozici. Dostatečná každodenní konzumace vody je nezbytná pro zdraví Vašeho koťátka.

  Nutriční informace
 • První kroky

  ​Zde najdete více informací o vývoji vašeho koťátka během prvních 12 společných měsíců.

  Více informací

 • Kornout na dávkování krmiva

  Stáhněte si Kornout na dávkování krmiva, abyste se ujistili, že vaše kočka dostává správné množství krmiva.

  Stáhnout

 • Tipy na hraní

  Tipy a rady na hry s vaší kočkou

  Více informací