Zpět na 3týdenní test

Nejčastější dotazy

1Co je 3týdenní test PURINA ONE®?

Prostřednictvím 3týdenního testu chceme pomoci kočkám vést šťastnější a spokojenější život. Potom, co se zaregistrujete do 3týdenního testu, postupně převedete vaši kočku na krmivo PURINA ONE®. Ve chvíli, kdy vaše kočka jí pouze krmivo PURINA ONE®, můžete začít 3týdenní test. V následujících třech týdnech by vaše kočka měla dostávat výhradně krmivo PURINA ONE® a během této doby můžete zaznamenat viditelné rozdíly ve zdraví vaší kočky.

3týdenní test ve zkratce

Účastníci testu dostanou podrobné pokyny jak převést jejich kočku na nové krmivo. Po dobu tří týdnů jsou kočky krmeny výhradně granulemi PURINA ONE® a majitelé koček sledují a vždy po týdnu hodnotí jejich kondici.

2Je postupný přechod mojí kočky na jiné krmivo opravdu nezbytný?

Ano. Kočky jsou velice citlivé na změny v jejich stravě a jejich trávicí trakt potřebuje čas, aby si na nové krmivo zvykl. Krmivo by proto mělo být nahrazováno pomalu, postupným nahrazováním starého krmiva novým po dobu 10 dní, 14 dní v případě koček s citlivým zažíváním.

3Kdy mám zahájit 3týdenní test PURINA ONE®?

Test začíná po skončení postupného přechodu na nové krmivo, až v době, kdy je kočka krmena výhradně krmivem Purina ONE.

4Kolik krmiva Purina ONE® mám své kočce dávat?

Doporučenou denní dávku je třeba přizpůsobit klimatickým podmínkám, úrovni aktivity a fyzické kondici kočky. Krmné dávky pro jednotlivé varianty krmiv najdete na obale a nebo na našich webových stránkách v sekci Krmiva Purina ONE. Čerstvá a čistá voda by měla být vždy k dispozici.

5Může se do programu zapojit kotě?

Bohužel ne. 3týdenní test je vhodný pouze pro zdravé dospělé kočky a nikoliv pro koťata, jelikož jsou stále ve fázi růstu. Pokud se chcete o koťatech dozvědět více, můžete si přečíst články věnované koťatům v Kočičím magazínu.

6Kolik koček můžu do 3týdenního testu zaregistrovat?

Do testu můžete zaregistrovat jednu kočku

7Jaké výsledky mohu od 3týdenního testu očekávat?

ZAČÁTEK: Velká chuť k jídlu. Díky lahodné chuti krmiva Purina ONE® si budete moci všimnout, že vaše kočka jí každé jídlo s větší chutí.

1. Týden: Nárůst energie a vitality. Vysoce kvalitní, komplexní a vyvážené krmivo PURINA ONE® by mělo zlepšit celkové zdraví a zvýšit vitalitu vaší kočky.

2. Týden: Zdravější* zažívání. Krmivo PURINA ONE obsahuje čekanku, přírodní ingredienci, která prokazatelně pomáhá zlepšovat zdraví trávicího traktu. (*ve srovnání s produktem neobsahujícím čekanku).

3. Týden: Zdravá kůže, lesklá srst a zářivé oči. PURINA ONE obsahuje přesně stanovené živiny, včetně Omega 3 a 6 mastných kyselin a nezbytných vitamínů a minerálů, které pomáhají udržovat zdravou kůži a lesklou srst vaší kočky. Vysoká hladina antioxidantů pomáhá zachovat zářivé a zdravé oči.

KONEC: Silná přirozená obrana. Unikátní kombinace vitamínů a minerálů v receptuře Purina ONE® působí na podporu imunitního systému vaší kočky a pomáhá jít tak zůstat zdravá. 3týdenní test je pro zdravé dospělé kočky.

8Co když nejsem s 3týdenním testem spokojen/a?

Pokud nejste s výsledkem 3týdenního testu spokojeni, prosím dejte nám vědět. Až budete na konci programu vyzváni k vyplnění formuláře s hodnocením vaší kočky, buďte prosím upřímní a sdělte nám, co u vaší kočky fungovalo a co ne. Mějte prosím na paměti, že program je určen jen pro zdravé, dospělé kočky. Jestliže jste nebyli spokojeni, můžete se také obrátit na naše oddělení služeb zákazníkům. Ozveme se vám co nejdříve.

9Co mám dělat, když nechci umístit fotku vaší kočky do PURINA ONE® Kočičí galerie?

Na konci programu vám bude zaslán formulář k ohodnocení vaší kočky, kde vás vyzveme k nahrání nové fotky vaší kočky. Nemusíte fotku nahrát. Pokud nechcete, aby byla fotka zveřejněna, neklikejte na pole nadepsané „Rozumím, že má recenze bude schválena a zveřejněna (Pravidla a podmínky ) před kliknutím na tlačítko „Odeslat“.

10Kde získám více informací o schválení mé recenze a fotky mojí kočky?

Více informací o schvalovacím procesu naleznete v Pravidlech a podmínkách