Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Vybrané přírodní suroviny

Ve společnosti PURINA® označujeme termínem "přírodní" takové suroviny, do nichž nebylo nic přidáno a zachovaly si tak své původní složení (v souladu s Kodexem FEDIAF pro správné označování produktů). Jsme hrdí na to, že můžeme řadu našich vybraných surovin označovat jako "přírodní".

Více informací o vybraných přírodních surovinách, které jsou obsaženy v našich krmivech, uvádíme níže.

 
      Purina Beyond, alimenti per cani con agnello di alta qualità

Vysoce kvalitní jehněčí je hlavní surovinou naší lahodné jehněčí receptury. Jehněčí vašemu psu poskytuje esenciální aminokyseliny, které pomáhají udržovat svalovou hmotu a zdravý imunitní systém.

      Purina Beyond, alimenti per cani con salmone di alta qualità

Vysoce kvalitní losos je hlavní přísadou naší lahodné receptury s lososem. Kromě toho, že je maso z lososa velmi chutné, je pro psy zdrojem esenciálních aminokyselin, které pomáhají udržovat jejich svalovou hmotu. Podporují také zdravý imunitní systém.

      Purina Beyond, alimenti per cani con orzo integrale e altri cerali

Věříme, že součástí stravy psů by měly být i obiloviny. Z toho důvodu obsahují krmiva Beyond® kombinaci celozrnného ječmene a dalších obilovin, které zajišťuje postupné uvolňování energie a tím umožňuje psům být déle aktivní. Tyto obiloviny také podporují jejich trávení díky obsahu rozpustné a nerozpustné vlákniny.

      Purina Beyond, alimenti per cani con grassi selezionati e Omega 3 e 6

Tuky jsou důležitou součástí zdravé vyvážené stravy, neboť jsou důležitým zdrojem energie. Obsahují esenciální mastné kyseliny (omega 3 a omega 6), které významně pomáhají udržovat celkový zdravotní stav zvířete, zdravou kůži, zářivou srst, zdravé klouby a zdravý imunitní systém.

      Purina Beyond, alimenti per cani con spinaci disidratati selezionati

Sušený špenát z pečlivě vybraných zdrojů je obsažen v každé stoprocentně kompletní granuli.

      Purina Beyond, alimenti per cani con patate dolci selezionate

Přírodní přísada z pečlivě vybraných zdrojů, která zaručuje, že krmivo Beyond® Simply 9 poskytuje psům stoprocentně kompletní a vyváženou stravu.

Doplňkové látky

Vzhledem k povaze složení surovin a procesu vaření musí některé minerální látky a vitamíny pocházet z jiných zdrojů, aby psi v krmivu dostávali všechny vitamíny a stopové prvky potřebné pro jejich zdraví. Naše receptury pro psy proto obohacujeme o vitamíny a minerální soli, díky nimž jsou krmiva stoprocentně kompletní a vyvážená.

Vit. A: 21 000 m.j./kg

Vitamín A je velmi důležitý vitamín, který se podílí na řadě tělesných funkcí včetně růstu, vývoje a obnovy buněk. Sehrává také klíčovou úlohu při vývoji a udržování imunitního systému a zraku a je nepostradatelný pro zachování zdravé kůže.

Vit. D3: 680 m.j./kg

Vitamín D je důležitý pro silné kosti, neboť podporuje vývoj kostry u rostoucích štěňat. V dospělosti předchází zlomeninám a pomáhá udržovat silné a zdravé čelisti.

Vit. E: 110 m.j./kg

Vitamín E zpomaluje stárnutí a chrání buněčné membrány před poškozením. Jelikož recykluje škodlivé volné radikály, podílí se spolu s imunitním systémem na celkové přirozené obranyschopnosti organismu.

Síran železnatý monohydrát: 220 mg/kg

Síran železnatý je pro tělo psa dostupným zdrojem železa. Železo napomáhá přenosu kyslíku krví do svalů a je zásadní pro udržování počtu a funkčnosti červených krvinek.

Síran měďnatý pentahydrát: 44 mg/kg

Tato doplňková látka je dostupným zdrojem mědi, která se podílí na řadě buněčných metabolických procesů a předchází předčasnému stárnutí buněk.

Síran zinečnatý monohydrát: 370 mg/kg

Tato doplňková látka je dostupným zdrojem zinku, který se podílí na řadě buněčných metabolických procesů a předchází předčasnému stárnutí buněk.

Síran manganatý monohydrát: 105 mg/kg

Jedná se o zdroj manganu, který je zásadní pro aktivitu řady enzymů v těle.