We have recently changed our privacy policy. To read the revised policy please click on this link to see the details.

Nástroj hodnocení tělesné kondice

Víme, že svého psa budete mít pořád stejně rádi, i pokud má nějaké to kilo navíc. Nicméně pokud jde o zdraví, nadbytečná kila mohou představovat problém.

PURINA – Nástroj hodnocení tělesné kondice

Víme, že není snadné mít neustále přehled o tom, zda váš pes nepřibral více než je běžné. A i když zjištění, že tomu tak je, nic nemění na vašem vztahu k němu a stále pro vás zůstává milovaným mazlíčkem, pro jeho zdravotní stav to může mít dalekosáhlé důsledky. Naši odborníci na péči o zvířata proto vyvinuli Nástroj hodnocení tělesné kondice, který vám pomůže zjistit, zda má váš pes optimální proporce, a umožní vám sledovat jakékoliv změny, abyste na ně mohli včas reagovat a váš pes zůstal nadále zdravý a v dobré kondici.

Jste připraveni se do toho pustit? Posuvníkem, který najdete níže, vyberte obrázek, který nejlépe vystihuje postavu vašeho psa, a my vám řekneme, v jaké je kondici.

Dog outside

PURINA® – Nástroj hodnocení tělesné kondice

S nadšením pro Vaše miláčky®.

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Co je Nástroj hodnocení tělesné kondice?

V hodnocení celkové kondice vašeho psa nestačí hlídat pouze váhu, protože je každý pes jiný. Důkladně si ho prohlédněte ze všech úhlů a nebojte se ho pořádně prohmatat, abyste zjistili, kolik má podkožního tuku.

Více se o hodnocení tělesné kondice můžete dočíst v tomto článku: Hodnocení tělesné kondice vašeho psa .

Pokud máte pochybnosti o kondici a zdravotním stavu vašeho psa, obraťte se raději na veterináře.

share.png SHARE