ZAŽÍVÁNÍ: OCHRANA ZDRAVÍ VAŠÍ KOČKY

​Nedávné výzkumy ukázaly, že udržování zdravého trávicího traktu a zažívání hraje zásadní roli v našem celkovém zdraví. Střeva společně se žaludkem skutečně tvoří první vnitřní obrannou bariéru proti patogenům (virům a bakteriím), které se nacházejí v jídle.
Více

5 SKVĚLÝCH TIPŮ, JAK SE STARAT O ZAŽÍVÁNÍ VAŠÍ KOČKY

Níže najdete pět jednoduchých a účinných tipů, jak se starat o zažívání vaší kočky.
Více

PÉČE O KOČKU 11+

V průběhu života kočky se její požadavky na výživu mění. Od věku 11 let lze kočky považovat za seniory a jejich zvyky již nelze považovat za zvyky kočky ve zralém věku. Stárnutí způsobuje v těle kočky přirozené změny, proto je důležité krmit ji vhodným krmivem přizpůsobeným jejímu věku.
Více

ONEMOCNĚNÍ U STARŠÍCH KOČEK

Kočky stárnou různou rychlostí v závislosti na životním stylu a životním prostředí, obecně však platí, že do vyššího věku přicházejí asi v 7 letech. Jak tedy můžete zajistit, aby vaše zralá kočka zůstala zdravá?
Více

KŮŽE VAŠÍ KOČKY

Vnější stav kůže vaší kočky může být známkou jejího vnitřního zdraví. Na co si tedy musíte dávat pozor a jaká jsou řešení?
Více

JAK ZAJISTIT KOČCE ZDRAVÍ A BEZPEČÍ BĚHEM ZIMY

Teplota klesá a zimní měsíce se blíží. Až se budete natahovat pro teplé prádlo, zamyslete se chvilku nad tím, jestli víte, jak tuto zimu udržet svou kočku zdravou a v bezpečí.
Vice

JAK ZAJISTÍM, ABY MÁ KOČKA MĚLA KRÁSNOU SRST?

Kromě toho, že skvěle vypadá, krásná kočičí srst je známkou dobrého zdraví. Zde je několik faktorů přispívajících k dobré kvalitě srsti vaší kočky.
Více

JAK VYTVOŘIT PRO MOU KOČKU ÚTULNÝ DOMOV?

Jestliže chcete, aby váš domov byl pro vaši kočku to nejútulnější a nejpohodlnější doupě, začněte tím, že provedete několik jednoduchých úprav
Více

BEZSTAROSTNÁ DOVOLENÁ BEZ KOČKY

Plánujete odjezd na dovolenou, ale nemůžete vzít vaši kočku s sebou? Nemějte obavy, při troše plánování může vaše kočka dobu strávenou bez vás spokojeně přečkat.
Více