Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pro vaše miláčky.
PURINA ONE® Mini
Purina One Mini
PURINA ONE® Mini

Pozorujte viditelné výsledky na celkovém zdraví vašeho psa s naší řadou PURINA ONE® Mini

Krmte vašeho psa chutným krmivem přizpůsobeným jeho nutričním potřebám s PURINA ONE® MINI < 10 kg: Pokročilá výživa, která podporuje přirozenou obranyschopnost vašeho psa.

Vyrobeno z masa nebo ryb, které jsou ve složení na prvním místě a poskytují skvělou chuť a výživu.

Kapsičky Mini: Chuť a zdraví v každé porci

Vysoce kvalitní krmiva ve šťávě, která jsou lehce stravitelná a jsou speciálně určená pro malou tlamičku vašeho psa. Váš malý chlupatý přítel může vyzkoušet chutné receptury s jemnými kousky a zeleninou, aby si užil ten rozdíl.

Získejte Purina ONE® zdarma!

Odpovězte správně na tři jednoduché otázky, vyplňte své kontaktní údaje a získejte zdarma 200g vzorek krmiva PURINA ONE® Adult pro svého čtyřnohého mazlíčka!

ONE dog
Granule Mini: dejte vašemu psovi to, co potřebuje
Psi malých plemen mají specifické nutriční potřeby. Proto máme lahodné receptury, které jsou těmto potřebám přizpůsobeny. Vysoce kvalitní suroviny a bílkoviny pomáhají udržovat v rovnováze střevní mikrobiom vašeho psa, který je důležitý pro podporu správného zažívání, imunitního systému a celkového zdraví.
Plate with ingredients
Představuje
Purina One Mini

65–70 % celkových obsažených bílkovin je tvořeno živočišnou složkou

Psi malých plemen mají specifické nutriční potřeby. A to je důvod, proč odborníci společnosti PURINA® vyvinuli PURINA ONE® MINI< 10kg: Pokročilá výživa přizpůsobená potřebám vašeho psa. Objevte chutnou kombinaci křupavých granulí a měkkých kousků, speciálně vyvinutou pro malou tlamičku vašeho psa. Krmiva PURINA ONE® jsou bohatá na vysoce kvalitní bílkoviny a 65-70 % celkových obsažených bílkovin v granulích je živočišného původu.