S nadšením pro vaše miláčky.
PURINA ONE® Mini
Purina One Mini
PURINA ONE® Mini

Pozorujte viditelné výsledky na celkovém zdraví vašeho psa s naší řadou PURINA ONE® Mini

Krmte vašeho psa chutným krmivem přizpůsobeným jeho nutričním potřebám s PURINA ONE® MINI < 10 kg: Pokročilá výživa, která podporuje přirozenou obranyschopnost vašeho psa.

Vyrobeno z masa nebo ryb, které jsou ve složení na prvním místě a poskytují skvělou chuť a výživu.

 

Kapsičky Mini: Chuť a zdraví v každé porci

Vysoce kvalitní krmiva ve šťávě, která jsou lehce stravitelná a jsou speciálně určená pro malou tlamičku vašeho psa. Váš malý chlupatý přítel může vyzkoušet chutné receptury s jemnými kousky a zeleninou, aby si užil ten rozdíl.

Purina ONE® 3týdenní test

lenka_hrbkova
Máme 3letou čivavu, které byl diagnostikován zánět slinivky. Po vyléčení a užívání Vašeho krmiva se zažívací problémy již nevrátily. Dokonce i přibrala. Celkově má krásnou lesklou srst. Jen padání se nezlepšilo.
Lenka Hrbková
Červen 2024
denisa_kohoutova
Naše fenka Meggi si Purinu opravdu oblíbila. Granule našemu pejskovi moc chutnají, mizí u nás rychleji než dříve. Sní jich opravdu mnohem větší množství při své váze 1,5 kg. Má viditelně lesklejší srst a výborné zažívání. Je jí 6 let a rozhodně u těchto g
Denisa Kohoutová
Červen 2024
marketa_rodakova
Purina je jednička. Po granulkách se jen zaprášilo, že nám nevydržely ani 3 týdny. Jakmile bylo nasypáno v misce, ihned to bylo pryč a když jsme Jessince dávali na ochutnání jako mlsku, předváděla doslova psí kusy. :)) Má krásně lesklou a jemnou srst, roz
Markéta Rodaková
Červenec 2024
martina_hojdikova
Granule psíkovi veľmi chutili, mierne zlepšenie pokožky.....balenie nám síce nevydržalo 3 týždne, nakoľko má náš pes mlsný jazyk a u nás je zvykom, keď príde teta na návštevu, dá jej na uvítanie pár granuliek.
Martina Hojdíková
Červen 2024
renata_milotinska
Granule pejskovi chutnají, mají správnou velikost. Pejsek již netrpí na průjmy, které ho trápily, má lepší srst a také více energie, přestože je již vyššího věku. S granulemi jsme spokojeni 😊.
Renata Milotínská
Červen 2024
dana_cerna
Pes si moc pochutnal. Výborné a skvělé granule, tvrdost akorát, voňavé granule, složení super, obal krásný, velikost granulí přesně akorát, pes má krásně formovanou stolici a pravidelnou.
Dana Černá
Červenec 2024
lukas_zima
Naprosto skvělý! Naší Jessie krmivo moc chutnalo, a na první pohled se jí zlepšila srst. Od vyzkoušení už nekupujeme nic jiného. Moc děkujeme, že jsme měli možnost vyzkoušet.
Lukáš Zíma
Červen 2024
eliška dujsíková
Vyzkoušely jsme Purina One Sensitive Dog Losos. Mám doma 2 fenky a obě jsou dost vybíravé. Neočekávala jsem od tohoto krmiva mnoho, pokaždé když dostanou krmivo, ani jedna se k němu nehrne a v misce zůstane klidně i 2 dny. Tady se to ale nestalo a obě se
Eliška Dujsíková
Červen 2024
ONE dog
Granule Mini: dejte vašemu psovi to, co potřebuje
Psi malých plemen mají specifické nutriční potřeby. Proto máme lahodné receptury, které jsou těmto potřebám přizpůsobeny. Vysoce kvalitní suroviny a bílkoviny pomáhají udržovat v rovnováze střevní mikrobiom vašeho psa, který je důležitý pro podporu správného zažívání, imunitního systému a celkového zdraví.
Plate with ingredients
Představuje
Purina One Mini

65–70 % celkových obsažených bílkovin je tvořeno živočišnou složkou

Psi malých plemen mají specifické nutriční potřeby. A to je důvod, proč odborníci společnosti PURINA® vyvinuli PURINA ONE® MINI< 10kg: Pokročilá výživa přizpůsobená potřebám vašeho psa. Objevte chutnou kombinaci křupavých granulí a měkkých kousků, speciálně vyvinutou pro malou tlamičku vašeho psa. Krmiva PURINA ONE® jsou bohatá na vysoce kvalitní bílkoviny a 65-70 % celkových obsažených bílkovin v granulích je živočišného původu.