S nadšením pro vaše miláčky.

Stavíme moderní psí hřiště napříč Českem

Jsme odhodláni dělat maximum pro mazlíčky, pro jejich milující majitele, i pro planetu, kterou sdílíme. Jedním z našich závazků je proto upevňovat pouto mezi psem a člověkem a přispívat tak ke zdraví a spokojenosti lidí.
Psí hřiště Sázava

Zdraví, socializace a možnost bezpečného pohybu psů je pro nás důležité téma. Nabídli jsme proto českým obcím možnost získat pro své obyvatele bezpečná moderní psí hřiště, kde mohou probíhat nejen tréninky a socializace psů, ale i setkávání pejskařů.

Díky spolupráci s vybranými obcemi tak letos firma Hřiště pod květinou začala postupně realizovat dvacet psích hřišť z certifikovaného akátového dřeva (FSC (Forest Stewardship Council) a PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification). My finančně zaštítíme výstavbu, nicméněvlastníkem a organizátorem hřiště jsou samotné obce a jejich vedení tak má vše pod kontrolou.

Zábava pro 16 tisíc psů

Z přihlášených do programu byly vybrány obce: Bořenovice, Bžany, Český Rudolec, Český Těšín, Chvalčov, Dvůr Králové nad Labem, Holice, Jihlava, Jinačovice, Kadaň, Kraslice, Letonice, Měšice, Nedvězí u Prahy, Nelahozeves, Sázava, Únanov, Úpice, Úštěk, Zubří.

Tyto obce se co do počtu psů pohybují od nejmenších Bořenovic s 50 psy až k Jihlavě, kde žije 3679 psích miláčků. Celkem se tak na nových hřištích bude moci prohánět až 16 tisíc psů z nejbližšího okolí, kteří se zde budou mít možnost setkávat s ostatními psy a jejich páníčky.

Partnerem organizací podporujících vztah mezi zvířaty a člověkem prostřednictvím nejrůznějších aktivit nebo také terapií s asistencí zvířat jsme již dlouho. Věříme proto, že i psí hřiště otevřou dveře k radosti, pohybu a socializaci psů a setkávání jejich majitelů.

Psí hřiště Kadaň
Psí hřiště Nedvězí u Prahy
Psí hřiště Český Rudolec
Psí hřiště Český Rudolec
Psí hřiště Sázava
Psí hřiště Sázava
Najděte si nejbližší Purina® Psí hřiště

V Česku připravujeme celkem 20 psích hřišť pro vás a vaše miláčky.

Níže najdete seznam hřišť s adresou, provozní dobou a podrobnými informacemi.