Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pro vaše miláčky.
PURINA® PRO PLAN® pro kočky
Pro Plan

Objevte řadu PURINA® PRO PLAN® pro kočky

Každé krmivo PURINA® PRO PLAN® je vyrobeno tak, aby poskytovalo 100 % základních živin, které vaše kočka potřebuje.

Věříme, že výživa je základem dlouhodobého zdraví a výchozím bodem pro úžasný život.

Proto je PRO PLAN® skvělou volbou pro ty, kteří chtějí poskytnout svým mazlíčkům vyvážené krmivo založené na vědeckých výzkumech, na více než 90 letech odborných znalostí i zkušeností a také na nadšení.

Všechny produkty PURINA® PRO PLAN® jsou vytvořeny tak, aby plně využívaly výhod vysoce kvalitních ingrediencí, zajišťují efektivní vstřebávání živin a specifické výhody v každé životní fázi, od podpory imunity u koťat až po podporu zdraví ledvin u dospělých koček.

Naše optimalizovaná výživa přispívá k celkovému zdraví vaší kočky, podporuje její dlouhodobou pohodu a zároveň přináší i skvělou chuť, kterou kočky milují.

Objevte PRO PLAN® STERILISED
Představuje
Pro Plan

Objevte PRO PLAN® STERILISED

Věděli jste, že kastrované kočky mají specifické potřeby? PRO PLAN® STERILISED je řada krmiv speciálně vyvinutých veterináři a odborníky na výživu společnosti Purina k ochraně zdraví kastrovaných koček.

Pro Plan koťata
Krmivo
PURINA® PRO PLAN® pro koťata
Naše řada krmiv pro koťata je speciálně navržena na podporu jejich zdravého vývoje a zajištění co nejlepšího startu do života.
PURINA® PRO PLAN® pro kočky
Krmivo
PRO PLAN® pro dospělé kočky
Naše řada krmiv PRO PLAN® pro dospělé kočky podporuje díky vědecky vyvinuté kombinaci složek jejich imunitní systém a přispívá tak k jejich skvělé zdravotní kondici. Posilující vliv má zároveň i na zdraví ledvin a zubů.
Pro plán kočky senior
Krmivo
PRO PLAN® pro starší kočky
Naše řada krmiv PRO PLAN® pro starší kočky vyvinutá odborníky na podporu zdravého stárnutí, obsahuje jedinečnou směs živin s antioxidanty, prebiotiky a omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami, které prokazatelně pomáhají zlepšit kvalitu života starších koček ve věku 7+ a pomáhají prodloužit jejich život.

Prozkoumejte naše krmiva:

Ikony koček Pro Plan
Využití síly vědy

Jako majitel jste ten, kdo nejvíce přispívá ke zdraví a pohodě své kočky, proto vám rádi poskytneme všechny naše odborné zkušenosti a znalosti týkající se výživy a péče o domácí mazlíčky.

Usilovně pracujeme na výzkumu zdravotních problémů domácích mazlíčků a zaměřujeme se především na ty oblasti, které nejvíce ovlivňují kvalitu života koček a jejich majitelů.

PPVD kočka
PRO PLAN® Veterinary Diets pro kočky

Řada terapeutických krmiv PRO PLAN® Veterinary Diets pomáhá veterinářům poskytovat nutriční podporu pro zvládnutí specifických zdravotních problémů koček. Tato krmiva, která jsou připravena renomovanými odborníky na výživu, umožňují posílit účinnost obecných léčebných postupů pomocí specifických a vědecky ověřených receptur.

Logo Pro Plan - Klonované

Odborné články PRO PLAN®:

Pro Plan
Kde koupit PRO PLAN®

Najděte si nejbližšího prodejce PRO PLAN®​

Najít prodejce
Zaregistrujte se a využívejte akci 4+1