Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pro vaše miláčky.
Žlutá laboratoř Pro Plan
Pro Plan

Objevte řadu PRO PLAN® pro psy

Každé krmivo PRO PLAN® je vyrobeno tak, aby poskytovalo 100 % základních živin, které váš pes potřebuje.

Věříme, že výživa je základem dlouhodobého zdraví a výchozím bodem pro úžasný život.

Proto je PRO PLAN® dobrou volbou pro majitele, kteří chtějí krmit svého psa stravou založenou na nejmodernější vědě, která se opírá o více než 90 let ověřených výsledků.

Všechny produkty PURINA® PRO PLAN® jsou navrženy tak, aby co nejlépe využívaly vysoce kvalitní ingredience, které poskytují účinnou absorpci živin a specifické výhody v každé fázi života, od podpory imunity u štěňat až po podporu rozvoje kognitivních funkcí u starších psů.

Naše optimalizovaná výživa nabízí důležité zdravotní výhody, které podporují dlouhodobou pohodu a zároveň zajišťuje i skvělou chuť krmiva, které váš pes miluje.

Štěně Pro Plan
Naše výživa
PRO PLAN® pro štěňata
Řada PRO PLAN® pro štěňata, speciálně vytvořená veterináři a odborníky na výživu Purina, jim pomáhá získat nejlepší možný start do života. Naše řada založená na kolostru podporuje přirozenou obranyschopnost štěňat a pomáhá jim řešit každodenní výzvy.
Žlutá laboratoř Pro Plan
Naše výživa
PRO PLAN® pro dospělé psy
Naše řada suchých krmiv pro dospělé psy je vyvinuta z vysoce kvalitních surovin a obsahuje klíčové živiny, které pomáhají podporovat zdravé klouby pro aktivní životní styl, udržovat jejich srst lesklou od kořínků ke konečkům a zajišťovat dobrou péči o chrup.
Pro Plan senior
Naše výživa
PRO PLAN® pro starší psy
Od 7 let začíná váš pes stárnout a jeho mozek také. PRO PLAN® pro starší psy obsahuje exkluzivní směs živin, které pomáhají vašemu psovi zůstat čilý, bdělý a aktivní, zlepšují jeho mentální bystrost a schopnost reagovat.

Prozkoumejte naše krmiva:

Ikony PPD
Využití síly vědy

Jako majitel jste ten, kdo nejvíce přispívá k pohodě svého psa. Proto jsme se zavázali sdílet s vámi všechny naše zkušenosti z oblasti výživy a péče o domácí mazlíčky, abyste mu mohli nabídnout zdravý život.

Usilovně pracujeme na výzkumu zdravotních problémů psů a zaměřujeme se na faktory, které nejvíce ovlivňují životy psů a jejich majitelů.

PPVD pes
PRO PLAN® pro psy

Sortiment pro psy zahrnuje široké spektrum potřebných ingrediencí/receptur, které pokrývají 12 léčebných postupů a umožní lékařům zefektivnit léčbu cílenou vědecky ověřenou dietou.

Kde koupit PRO PLAN®

Kupte si PRO PLAN® v nejbližší prodejně

Hledáte specializovanou prodejnu v blízkosti vašeho bydliště? Pomůžeme vám ji najít!

Najít prodejce
Zaregistrujte se a využívejte akci 4+1
Pro Plan logo

Související články

4 min. čtení

Citlivé zažívání u psů

5 min. čtení

Jak pečovat o staršího psa?

4 min. čtení

Krmení štěněte