Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pro vaše miláčky.
Žena venčící psa venku

O nás

Věříme, že mazlíčkům a lidem je spolu lépe.

Náš příběh

Pouto mezi domácími mazlíčky a lidmi je jedinečné, plné přátelství, společných zážitků a lásky. V Purině věříme, že když jsou lidé a mazlíčci spolu, je jejich život bohatší. Proto už téměř 100 let vyvíjíme chutná krmiva, která pomáhají žít lepší a zdravější život kočkám a psům bez ohledu na věk a životní styl.

Naše portfolio oblíbených značek každý den ovlivňuje miliony životů.

Nabízíme široký výběr kompletní a vyvážené výživy, která zahrnuje různé cenové kategorie, od dobré až po výjimečnou, aby byla dostupná opravdu pro každého.

Sami jsme nadšenými chovateli domácích mazlíčků a víme, že kvalitní výživa může pomoci zvířatům i jejich majitelům prožít společně šťastnější, zdravější a delší život. Vytvářet bohatší život pro domácí mazlíčky a jejich milující majitele lidi je to, co děláme nejlépe a proč dává naše práce smysl.

Domácím mazlíčkům a lidem je spolu lépe.

Náš cíl

Na celém světě se Purina snaží, aby mazlíčci i jejich milující majitelé žili bohatší život. Náš cíl vychází z našeho dědictví a přesvědčení, že lidem a mazlíčkům je spolu lépe. Odráží naše odborné znalosti a naši pomoc při zvládání výzev okolního světa. To je motivace, která naše pracovníky inspiruje každý den.

O co usilujeme

Nasloucháme všem zainteresovaným stranám a sledujeme, co je pro ně nejdůležitější. Zjišťujeme, jaké mají otázky a na jaké oblasti je důležité se zaměřit, aby se Purina stala nejdůvěryhodnější společností v péči o mazlíčky v celé Evropě.

Naše vize

S postupným vývojem a transformací Puriny z výrobce krmiv pro domácí mazlíčky na celý ekosystém péče o ně hledáme nové cesty, jak poskytnout chovatelům v dané oblasti to nejlepší a naplnit náš cíl vytvářet bohatší životy pro domácí mazlíčky a jejich milující majitele.

Pouze spojením našich odborných znalostí a bohatého portfolia krmiv pro domácí mazlíčky s novými obchodními modely a partnerstvími pomůžeme více lidem zažít úžasné výhody, které nám domácí mazlíčci přináší do života.

Budujeme ekosystém Purina, abychom se stali předním poskytovatelem péče o domácí mazlíčky. Od výživy podporující život až po zážitky, které majitelé domácích mazlíčků hledají, a to nejen v podobě krmiva.

Hluboce věříme, že když pomůžeme lidem prožít bohatší život díky domácím mazlíčkům, stanou se naše ambice skutečností. Pak si zasloužíme, abychom byli vnímáni jako nejdůvěryhodnější volba majitelů v oblasti péče o domácí mazlíčky, která může trvat po celý život jejich mazlíčka.

Žena držící kočku
Naše závazky
Jsme odhodláni zlepšovat životy domácích mazlíčků i jejich milujících majitelů. Proto jsme přijali 6 závazků, které chceme do roku 2023 naplnit.
Zázvorová kočka u veterinářů
Podporujeme dobročinné organizace
Jsme hrdí, že můžeme podporovat přední charitativní organizace, které sdílejí naše hodnoty. Pomáháme všem, od ochránců zvířat až po organizace, které vychovávají praktické a terapeutické společníky pro lidi.
tým CES

Obraťte se na nás

Pokud máte dotaz týkající se vaší kočky či vašeho psa, anebo kteréhokoliv produktu společnosti Purina, členové našeho týmu vám rádi pomohou.