S nadšením pro vaše miláčky.
Muž se psem běžící po pláži

Náš vliv

Usilujeme o zdravější a šťastnější život lidí a jejich domácích mazlíčků, pomáháme rozvíjet prosperující komunity a spravovat zdroje pro budoucnost.

Infografika – krajina

Co vše dokážeme ovlivnit

Jednotlivci, rodiny a domácí zvířata

Každý majitel domácího mazlíčka si přeje, aby jeho zvíře prožilo dlouhý, zdravý a šťastný život. Jako společnost zaměřující se na péči o zvířata se neustále snažíme zvyšovat standardy výživy, zdraví a pohody domácích mazlíčků.

Komunity

Protože věříme, že pouto mezi domácím mazlíčkem a člověkem nabízí mnoho výhod, vytváříme tak řešení, která zlepšují roli mazlíčků v domácnosti a péči o ně.

Planeta

Ve spolupráci s našimi partnery a zúčastněnými stranami usilujeme o dosažení udržitelného využívání přírodních zdrojů a nulového dopadu našich činností na životní prostředí.

Stavíme moderní psí hřiště napříč Českem

Podle odhadů žijí v českých domácnostech více než dva miliony psů. Abychom podpořili jejich aktivní trávení volného času s páníčky, rozhodli jsme se vystavět psí hřiště. Ta vznikají v průběhu letošního roku ve dvaceti obcích po celé České republice.

Zjistit více

Zjistěte více

Žena zvedající kočku
Náš vliv
Naše závazky
Jsme odhodláni zlepšovat životy domácích mazlíčků a těch, kteří je milují, a proto jsme si dali 10 závazků, které máme splnit do roku 2023.
Zrzavá kočka u veterináře
Náš vliv
Spolupráce s charitativními organizacemi
Jsme hrdí na to, že podporujeme přední charitativní organizace, které sdílejí naše hodnoty, od organizací na ochranu zvířat až po ty, kteří propagují domácí mazlíčky jako praktické a terapeutické společníky pro lidi.
Žena s bíglem pracuje na notebooku
Náš vliv
Mazlíčci v práci
Chceme přispět k tomu, aby pracoviště přátelská k domácím mazlíčkům byla dostupná pro všechny.
S mazlíčky je nám lépe cena žena sedí se psem
Náš vliv
S mazlíčky je nám lépe cena
Cílem ceny s mazlíčky je nám lépe je podpořit sociální inovátory, kteří se zaměřují na využití síly pouta mezi domácími mazlíčky a lidmi pro zdraví a pohodu celé společnosti.

Seznamte se s Purinou

Pes s kočkou na klíně majitele
Seznamte se s Purinou
O nás
Věříme, že když jsou lidé propojeni se svými domácími mazlíčky, jejich život je mnohem bohatší. Toto přesvědčení je nyní základem všeho, co děláme, a výrobků, které vyrábíme po celém světě.
Žena se psem u notebooku
Seznamte se s Purinou
Zeptejte se nás
Vaše otázky týkající se našich výrobků, provozu a dopadu na planetu jsou pro nás důležité, protože věříme, že transparentnost může spotřebitelům umožnit, aby byli při svém rozhodování mnohem informovanější.
tým CES

Obraťte se na nás

Pokud máte dotaz týkající se vaší kočky či vašeho psa, anebo kteréhokoliv produktu společnosti Purina, členové našeho týmu vám rádi pomohou.