S nadšením pro vaše miláčky.
PPVD Dog hero
Pro Plan Vet Diets

.

Seznamte se s klinickou výživou, která se opírá o vědecká fakta a nabízí cílené a účinné receptury.

Řada dietních krmiv dává veterinářům možnost podpořit účinnost léčby díky specifickým recepturám. Zeptejte se svého veterináře, které krmivo PURINA® PRO PLAN Veterinary Diets odpovídá potřebám vašeho psa.

Jste veterinář/ka? Podívejte se na stránku Purina VetCenter – náš online zdroj s nejúplnějšími informacemi určenými pro veterináře. Naleznete zde online kurzy, vědecké články, webináře a informace o produktech.
 

Kompletní dietní granulované krmivo pro dospělé a starší psy, s klinicky ověřenou účinností, pomáhá zlepšit mozkové funkce a svým specifickým složením podporuje poznávací funkce u starších psů. ​

Viditelné výsledky za 30 dnů.

Kompletní dietní konzervované krmivo pro psy všech věkových kategorií, vytvořené na vědeckém základě, určené k nutriční podpoře během rekonvalescence a zotavení po úrazu, podvýživě a onemocnění.

Kompletní dietní granulované krmivo pro štěňata a dospělé psy určené k podpoře funkce kůže při dermatózách a při nadměrném línání.

Kompletní dietní granulované krmivo pro dospělé psy prokazatelně pomáhá regulovat obsah cukru (glukózy) v krvi u diabetických psů (diabetes mellitus).

Kompletní dietní krmivo pro štěňata a dospělé psy, vytvořené na vědeckém základě, pomáhá při diagnostice a managementu intolerance a alergie na krmivo.

Sortiment kompletních dietních krmiv pro štěňata* a dospělé psy s obsahem vysoce stravitelných surovin a prebiotik (zdroj vlákniny, která podporuje zdraví prospěšné bakterie ve střevě) pomáhá řešit trávicí problémy a podporuje zdraví střev. ​
*Granule.

Kompletní granulované krmivo pro štěňata, dospělé a starší psy speciálně vytvořené pro zlepšení pohyblivosti a pro podporu zdravých kloubů.

Sortiment kompletních dietních krmiv pro dospělé a starší psy, vytvořený na vědeckém základě, určený k podpoře ledvinové funkce v případě chronické ledvinové nedostatečnosti. Dieta je také vhodná k omezení tvorby močových kamenů*.​
*Granule​.

Kompletní dietní granulované krmivo pro štěňata* a dospělé psy, vytvořené na vědeckém základě, určené k podpoře jaterních funkcí při chronické jaterní nedostatečnosti a ke snížení ukládání/hromadění mědi v játrech. ​
*Štěňata od 14. týdne věku.

PRO PLAN FortiFlora Canine Probiotic (probiotikum pro psy) je doplňkové krmivo pro štěňata a psy, které prokazatelně podporuje přirozenou obranyschopnost organismu psa, snižuje riziko trávicích problémů a udržuje rovnováhu střevní mikroflóry.​

Probiotikum PRO PLAN FortiFlora Canine lze díky jeho skvělé chuti použít rovněž jako zchutňovadlo. Stačí jednoduše posypat běžné krmivo psa jednou denně obsahem 1 sáčku probiotika.

Kompletní dietní granulované krmivo pro dospělé a starší psy, vytvořené na vědeckém základě, pomáhá při rozpouštění a při prevenci opakovaného výskytu struvitových kamenů.

Kompletní dietní granulované krmivo pro dospělé psy, s klinicky ověřenou účinností, prokazatelně pomáhá snížit nadměrnou tělesnou hmotnost a udržet optimální tělesnou hmotnost.

INOVACE PRO PLAN® VETERINÁRNÍ DIETY

PRO PLAN® VETERINÁRNÍ DIETY, granule pro psy
PRO PLAN® VETERINÁRNÍ DIETY, granule pro psy
PRO PLAN® VETERINÁRNÍ DIETY Canine CC CardioCareTM
Kompletní krmivo obsahující kombinaci kardioprotektivních živin, vytvořené pro zlepšení srdeční funkce u dospělých psů. Je prokázáno, že posiluje srdeční funkci a oddaluje progresi srdečního onemocnění od raného stádia.
Pro Plan® Fortiflora®
PRO PLAN® Probiotický doplněk pro štěňata i dospělé psy
Pro Plan® Fortiflora®
Pro Plan® Fortiflora®
Doplněk krmiva pro dospělé psy i štěňata, který posiluje přirozenou obranyschopnost, minimalizuje zažívací obtíže a udržuje zdravou rovnováhu střevní mikroflóry.

 

Seznamte se s produktovou řadou:
 

Zakoupit Purina® Pro Plan® v nejbližším obchodě
Zakoupit Purina® Pro Plan® v nejbližším obchodě
Hledáte v místě svého bydliště obchod nebo veterinární kliniku, kde lze zakoupit naše produkty? Pomůžeme vám!
PPVD

Zjistěte více o PRO PLAN Veterinární diety: