S nadšením pro vaše miláčky.
Beagle sedí majitelce na klíně, zatímco ona pracuje

Mazlíčci v práci

Představte si budoucnost, ve které se domácí zvířata a lidé budou mít ještě lépe. Budoucnost, kdy si bude moct brát svého domácího mazlíčka do práce většina lidí, ne jen pro pár šťastlivců.

V Purině silně věříme, že mazlíčkům a lidem je spolu lépe.

Chceme, aby více lidí zažilo všechny úžasné výhody, které domácí mazlíčci přinášejí: od lepšího zdraví až po veselejší pracoviště. Proto jsme z programu Mazlíčci v práci udělali jeden z našich 10 závazků Purina ve společnosti. Chceme přispět k tomu, aby se pracoviště přátelská k domácím mazlíčkům stala možností pro každého.

Zde se dozvíte, jak si můžete vytvořit vlastní program Mazličci v práci!

Domácí mazlíčci v práci a aktualizace COVID

Teriér sedí na klíně ženy, která pracuje na notebooku
Mazlíčci v práci
Jsem zaměstnavatel
Objevte šest kroků pro zavedení programu Mazlíčci v práci – a všechny způsoby, jak z toho budou těžit vaši lidé i vaše firma.
Zlatý retrívr sedí u stolu se skupinou lidí v práci
Mazlíčci v práci
Jsem zaměstnanec
Vše, co potřebujete vědět o zavedení programu Mazlíčci v práci tam, kde pracujete – včetně návrhů, jak tento nápad předložit svému nadřízenému.
Klíčové benefity

V Purině můžeme mít domácí mazlíčky v našich kancelářích už od roku 2003. Provedli jsme také průzkum s dalšími společnostmi, které mají zkušenosti s výhodami spojení lidí a domácích mazlíčků na pracovišti. Všechny tyto zkušenosti a výzkumy nám daly skutečný přehled o tom, jak skvělé věci mohou domácí mazlíčci firmám a jejich zaměstnancům nabídnout.

Náš výzkum

V roce 2017 jsme provedli výzkum* s tisíci milovníky domácích mazlíčků v celé Evropě, abychom zjistili, co si myslí o programu Mazlíčci v práci.

  • 40 % lidí s domácími mazlíčky v práci tvrdí, že to zlepšuje rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem.
  • 24 % lidí s domácími mazlíčky v práci tvrdí, že to zlepšuje vztahy na pracovišti.
  • 45 % lidí s domácími mazlíčky v práci tvrdí, že to vytváří uvolněnější atmosféru.
  • 50 % zaměstnanců, kteří v práci nemají zavedený program Mazlíčci v práci by to považovalo za přínos.

*Výzkum společnosti Purina provedla srovnávací studie Engage Research as a Pets at Work Benchmark Study, Omnibus and Quality Research, v květnu 2016. Evropský průzkum s tisíci milovníky domácích mazlíčků v celé Evropě v květnu 2017.

Výhody programu Mazlíčci v práci

Mazlíčci v práci (PAW)

Vítejte v našem pracovním světě.

Jsme opravdu hrdí, že pracoviště našich majitelů jsou přátelská ke psům a že existuje rostoucí komunita milovníků domácích mazlíčků, kteří nás vítají v práci každý den, chceme to štěkat ze střech! (I když na střechu nesmíme, takže radši ne). Tak se usaďte a my vám s malou pomocí našich přátel prozradíme celou věc. S láskou, Purina tým Mazlíčci v práci (Pets At Work - dále PAW).

Psi na pracovišti


Všichni v Purině jsme přesvědčení, že lidem a mazlíčkům je spolu lépe, ať už v práci nebo při zábavě. Jaký je lepší způsob, jak to proměnit ve skutečnost, než je přivítat v našem každodennm kancelářském životě? nápad Mazlíčci v práci jsme u nás v Purině do praxe zavedli od roku 2003, přičemž naše zásady Mazlíčci v práci platí od roku 2010 a dávají všem zaměstnancům možnost přivést si do kanceláře své čtyřnohé kamarády. Nyní máme v programu PAW téměř 50 psích kolegů – pokud jde o naše kolegy za velkou louží, někteří si mohou myslet, že se zbláznili, když se pokusili překonat světový rekord tím, že si do kanceláře přivedli 280 psů!

Psi na pracovišti


Od zahájení praxe PAW před více než 12 lety jsme zaznamenali mnoho výhod přítomnosti psů v kanceláři, od spokojenějších zaměstnanců až po snížení stresu. Tyto výhody se netýkají jen nás a našich majitelů, ale i ostatních zaměstnanců – jak se mnozí shodují, pracovní prostředí je příjemnější a atmosféra veselejší.

Aby se do naší smečky mohli připojit i nováčci, tým Purina odborníků, kteří milují domácí mazlíčky, vyvinul na míru upravený třífázový program zaškolení, který psům a majitelům usnadní vstup do světa PAW. Soudě podle všech našich vrtících ocaásků a širokých úsměvů našich majitelů i jejich přátel – program PAW jsme zvládli levou zadní. Provedeme vás naším programem PAW, abyste se dozvěděli celý příběh o tom, jak jsme dosáhli tohoto štěkajícího úspěchu na našem pracovišti.

Bígl u stolu s krabicemi Bonio
Mazlíčci v práci
Máte zájem o zavedení programu Mazlíčci v práci na vašem pracovišti?
Chceme využít našich zkušeností s povolováním přítomnosti domácích zvířat v našich kancelářích a pomoci ostatním společnostem udělat totéž. Pokud máte zájem o to, aby vaše pracoviště bylo přátelské k domácím zvířatům, kontaktujte nás a my vám pomůžeme!