Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pro vaše miláčky.
dentalife
Dentalife
Každý pes má specifické nároky, ale zdravé zuby jsou nedílnou součástí zdraví psa. To je také důvod, proč naši odborníci vyvinuli unikátní dentální pochoutku pro psy Purina® DentaLife®.

Objevte Dentalife® řadu

Inovativní žvýkací pochoutka Purina® Dentalife® má měkčí porézní texturu, která je velmi šetrná k dásním a mechanicky čistí zuby. Vroubky navíc dásně šetrně masírují. Čistí i špatně dostupné zadní zuby a pokud je psovi dáváte každý den, omezují tvorbu zubního kamene, aby váš pes měl zdravější zuby a dásně.

Dentalife

MĚKČÍ TEXTURA ŠETRNÁ K DÁSNÍM

Nová unikátní dentální pochoutka Purina® Dentalife® má speciální porézní žvýkací strukturu, která vám pomůže s každodenní péčí o zuby vašeho psa, a navíc je velmi šetrná k jeho dásním.

OMEZUJE TVORBU ZUBNÍHO KAMENE

Purina® DentaLife® pochoutky pro psy čistí i špatně dostupné zadní zuby, které jsou nejvíce náchylné k ukládání plaku a tvorbě zubního kamene.

PRO KAŽDODENNÍ POUŽITÍ

Jsou určené ke každodennímu použití, protože použití každý den znamená více času věnovaného čištění zubů.

PŘIROZENÉ MECHANICKÉ ČIŠTĚNÍ

Nejpřirozenějším způsobem čištění zubů psa je mechanické čištění. Tvar, velikost i struktura tyčinky je proto speciálně navržená tak, aby mechanicky vyčistila i špatně dostupné zadní zuby bez nutnosti chemických aktivních látek.

BEZ UMĚLÝCH BARVIV, S VITAMÍNEM D A VÁPNÍKEM

Purina® DentaLife® je bez přidaných umělých barviv, navíc obsahuje vitamín D a vápník pro silné zuby.