Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pro vaše miláčky.
Dentalife
Dentalife

Objevte Dentalife řadu

Začněte s pravidelnou každodenní péči o zuby vašeho mazlíčka již dnes a podpořte tím jeho šanci na dlouhý a aktivní život

Žvýkací dentální pochoutka s přirozeným mechanickým čištěním

Dentální pochoutka Purina® Dentalife® má speciální porézní žvýkací strukturu, která vám pomůže s každodenní péčí o zuby, a navíc je velmi šetrná k dásním. Vědecky ověřeno, že omezuje tvorbu zubního kamene a pomáhá omezovat tvorbu plaku.

dentalife dog
Objevte Dentalife​​​​​​​® pro psy
Každý pes má specifické nároky, ale zdravé zuby jsou nedílnou součástí jeho zdraví. To je také důvod, proč naši odborníci vyvinuli unikátní dentální pochoutku pro psy Purina® Dentalife​​​​​​​®.
dentalife cat
Objevte Dentalife​​​​​​​® pro kočky
Lahodná dentální pochoutka vám pomůže jednoduše a efektivně s každodenní péčí o zuby vaší kočky především díky své křupavé a porézní textuře.
Dentalife
Sponzorováno
Dentalife

DentaLife ActivFresh bojuje se zápachem z ústní dutiny

Dobrý stav ústní dutiny vašeho psa pozitivně přispívá k jeho celkovému zdraví. Místo pouhého překrývání zápachu z ústní dutiny, DentaLife ActivFresh aktivně bojuje s bakteriemi, které jsou jeho příčinou. Kombinace medu a spiruliny a žvýkací porézní textura tyčinky pomáhají řešit zápach z ústní dutiny a pečují o její zdraví.