Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pro vaše miláčky.
Znacky

Jsme hrdí na naše značky

Jasné oči, lesklá srst a hravá povaha jsou poznávacími znaky každého zdravého domácího mazlíčka. A všechno to začíná správnou stravou. Proto neustále pracujeme na rozvoji vědy o zdraví a výživě domácích zvířat. S Purinou máte vždy jistotu, že váš domácí mazlíček bude šťastný, zdravý a silný.

Kočičí značky

Felix kočka
Felix
Objevte neodolatelnou řadu výrobků Felix, se kterou uspokojíte potřeby každého čtyřnohého rošťáka. Chutné pokrmy, které jsou jako vlastnoručně uvařené, se senzačními kombinacemi ingrediencí a chutí, které potěší smysly vaší kočky: aromatická želé, omáčky a dokonce i křupavé polevy! Není divu, že chytré kočky si Felix oblíbily.
Gourmet kočka
Gourmet
Řada krmiv Gourmet je vyrobena podle nejvyšších standardů chuti i požitku a potěší ty nejnáročnější kočky, které vyžadují v životě to nejlepší. Řada Gourmet nabízí širokou škálu chutí a textur v šesti řadách – Gold, Perle, Mon Petit, Soups, Solitaire a Nature's Creations – všechny příchutě jsou připravené v pohodlných porcích na jedno použití.
Purina One
Purina One
Krmivo Purina One je speciálně vyvinuto tak, aby splňovalo kompletní nutriční potřeby koček. V nabídce je krmivo pro obě životní fáze a pro různé životní styly. Pokročilá výživa na míru v Purina One znamená, že již za 3 týdny můžete pozorovat rozdíl, který viditelně posílí zdraví vaší kočky.
Friskies® pro kočky
Friskies® pro kočky
Your cat's personality brings something very special to your home. To help keep them happy and healthy, Friskies® wet and dry cat food is formulated to contain all the 100% complete and balanced nutrition they need, in a range of tasty recipes they love, so they can continue to surprise and delight you every day, for years to come.
PRO PLAN pro kočky
PRO PLAN® pro kočky
Každá kočka má jiné nutriční požadavky, které se navíc v různých obdobích života mění. Krmiva řady PRO PLAN/PRO PLAN® jsou odborně sestavena tak, aby splňovala mnohé z těchto měnících se potřeb. Díky použití nejmodernějších vědeckých poznatků může PRO PLAN/PRO PLAN® poskytovat vědecky prokázané výhody, které pomáhají podporovat pohodu v průběhu celého života. Od výživy podporující imunitní systém a receptur superpotravin až po veterinární diety a výživu zlepšující funkci mozku, citlivou kůži a trávení.
PPVD Kočičí
PRO PLAN® Veterinární diety
Řada PRO PLAN/PRO PLAN® Veterinární diety má za cíl pomoci veterinárním lékařům poskytovat nutriční podporu kočkám při specifických zdravotních problémech. Řada klinických diet a souvisejících produktů umožňuje veterinářům posílit účinnost celkového léčebného postupu pomocí cílených, vědecky podložených a osvědčených receptur.
Cat Chow®
Cat Chow
Krmivo pro kočky Cat Chow je navrženo tak, aby optimálně vyhovovalo specifickým potřebám vaší čtyřnohé společnice. Receptury krmiva Cat Chow s vysoce kvalitními bílkovinami a přírodními složkami poskytují kočkám 100% kompletní a vyváženou stravu, která jim umožňuje prožít úžasný a zdravý život. Krmivo navíc obsahuje Naturium – specifickou kombinaci přírodních vláknin a také přírodní zdroj probiotik pro podporu zdravého zažívání.

Psí značky

PPVD pes
PRO PLAN® Veterinární diety
Řada PRO PLAN® Veterinární diety byla vytvořena s cílem pomoci veterinárním lékařům poskytovat nutriční podporu při specifických zdravotních problémech psů. Řada klinických diet a souvisejících produktů umožňuje veterinářům posílit účinnost celkového léčebného postupu pomocí cílených, vědecky podložených a osvědčených receptur.
Pro Plan pro psy
PRO PLAN® pro psy
Každý pes má jiné nutriční požadavky, které se v různých fázích života mění. Krmiva řady PRO PLAN® jsou odborně sestavena tak, aby splňovala mnohé z těchto měnících se potřeb. Díky použití nejmodernějších vědeckých poznatků může PRO PLAN® poskytovat vědecky prokázané výhody, které pomáhají podporovat pohodu v průběhu celého života. Od výživy podporující imunitní systém a receptur superpotravin až po veterinární diety a výživu zlepšující funkci mozku, citlivou pokožku a trávení.
Adventuros
Adventuros
Pamlsky Purina Adventuros jsou určeny pro psy s přirozeným smyslem pro dobrodružství a jsou plné vzrušujících příchutí, které čekají na své labužníky!
Dentalife pro psy
Dentalife
U této dentální žvýkačky, určené pro každodenní použití je vědecky prokázáno, že snižuje usazování zubního kamene. Žvýkačka funguje díky přirozenému čistícímu účinku a má jedinečnou porézní texturu s výraznými výstupky, které masírují dásně.
Friskies pro psy
Friskies® pro psy
Vy a váš pes sdílíte zvláštní pouto a jste velkou součástí každé rodiny. Aby vaši psy byli šťastní a zdraví, je krmivo Friskies® vytvořeno tak, aby obsahovalo 100% kompletní a vyváženou výživu. Krmivo je tvořeno na základě chutných receptů, které psi milují takže se na jídlo budou každý den těšit.
Dog Chow®
Dog Chow
Receptury krmiva Dog Chow jsou vytvořeny tak, aby co nejvíce podpořily zdraví a aktivní život našich čtyřnohých kamarádů. Aby cítili, že je má někdo rád. Při vývoji receptur Dog Chow jsme vycházeli z toho, že psi mají specifické nutriční nároky, které závisí na jejich věku a plemeni. Abychom vyhověli individuálním nutričním nárokům, vytvořili jsme sortiment granulí i kapsiček přizpůsobených potřebám konkrétních psů.