S nadšením pro vaše miláčky.
Znacky

Jsme hrdí na naše značky

Jasné oči, lesklá srst a hravá povaha jsou poznávacími znaky každého zdravého domácího mazlíčka. A všechno to začíná správnou stravou. Proto neustále pracujeme na rozvoji vědy o zdraví a výživě domácích zvířat. S Purinou máte vždy jistotu, že váš domácí mazlíček bude šťastný, zdravý a silný.

Kočičí značky

Felix kočka
Felix
Objevte neodolatelnou řadu výrobků Felix, se kterou uspokojíte potřeby každého čtyřnohého rošťáka. Chutné pokrmy, které jsou jako vlastnoručně uvařené, se senzačními kombinacemi ingrediencí a chutí, které potěší smysly vaší kočky: aromatická želé, omáčky a dokonce i křupavé polevy! Není divu, že chytré kočky si Felix oblíbily.
Gourmet kočka
Gourmet
Řada krmiv Gourmet je vyrobena podle nejvyšších standardů chuti i požitku a potěší ty nejnáročnější kočky, které vyžadují v životě to nejlepší. Řada Gourmet nabízí širokou škálu chutí a textur v šesti řadách – Gold, Perle, Mon Petit, Soups, Solitaire a Nature's Creations – všechny příchutě jsou připravené v pohodlných porcích na jedno použití.
Dentalife Cat
Objevte Dentalife​​​​​​​® pro kočky
Lahodná dentální pochoutka vám pomůže jednoduše a efektivně s každodenní péčí o zuby vaší kočky především díky své křupavé a porézní textuře.
Purina One
Purina One
Krmivo Purina One je speciálně vyvinuto tak, aby splňovalo kompletní nutriční potřeby koček. V nabídce je krmivo pro obě životní fáze a pro různé životní styly. Pokročilá výživa na míru v Purina One znamená, že již za 3 týdny můžete pozorovat rozdíl, který viditelně posílí zdraví vaší kočky.
Friskies® pro kočky
Friskies® pro kočky
Osobitost vaší kočky přináší do vašeho domova něco jedinečného. Abychom vám pomohli zajistit jí šťastný a zdravý život, vyvinuli jsme speciální krmivo Friskies® pro kočky, které jim poskytuje 100% kompletní a vyváženou výživu. Vybírat můžete z široké nabídky chutných receptur, které si vaše kočka zamiluje, a díky tomu vás bude moct stále překvapovat a těšit se s vámi z každého dne po mnoho let.
PRO PLAN pro kočky
PRO PLAN® pro kočky
Každá kočka má jiné nutriční požadavky, které se navíc v různých obdobích života mění. Krmiva řady PRO PLAN® jsou odborně sestavena tak, aby splňovala mnohé z těchto měnících se potřeb. Díky použití nejmodernějších vědeckých poznatků může PRO PLAN® poskytovat vědecky prokázané výhody, které pomáhají podporovat pohodu v průběhu celého života. Od výživy podporující imunitní systém a receptur superpotravin až po veterinární diety a výživu zlepšující funkci mozku, citlivou kůži a trávení.
PPVD Kočičí
PRO PLAN® Veterinární diety
Řada PRO PLAN® Veterinární diety má za cíl pomoci veterinárním lékařům poskytovat nutriční podporu kočkám při specifických zdravotních problémech. Řada klinických diet a souvisejících produktů umožňuje veterinářům posílit účinnost celkového léčebného postupu pomocí cílených, vědecky podložených a osvědčených receptur.
Cat Chow®
Cat Chow
Krmivo pro kočky Cat Chow je navrženo tak, aby optimálně vyhovovalo specifickým potřebám vaší čtyřnohé společnice. Receptury krmiva Cat Chow s vysoce kvalitními bílkovinami a přírodními složkami poskytují kočkám 100% kompletní a vyváženou stravu, která jim umožňuje prožít úžasný a zdravý život. Krmivo navíc obsahuje Naturium – specifickou kombinaci přírodních vláknin a také přírodní zdroj probiotik pro podporu zdravého zažívání.

Psí značky

PPVD pes
PRO PLAN® Veterinární diety
Řada PRO PLAN® Veterinární diety byla vytvořena s cílem pomoci veterinárním lékařům poskytovat nutriční podporu při specifických zdravotních problémech psů. Řada klinických diet a souvisejících produktů umožňuje veterinářům posílit účinnost celkového léčebného postupu pomocí cílených, vědecky podložených a osvědčených receptur.
Pro Plan pro psy
PRO PLAN® pro psy
Každý pes má jiné nutriční požadavky, které se v různých fázích života mění. Krmiva řady PRO PLAN® jsou odborně sestavena tak, aby splňovala mnohé z těchto měnících se potřeb. Díky použití nejmodernějších vědeckých poznatků může PRO PLAN® poskytovat vědecky prokázané výhody, které pomáhají podporovat pohodu v průběhu celého života. Od výživy podporující imunitní systém a receptur superpotravin až po veterinární diety a výživu zlepšující funkci mozku, citlivou pokožku a trávení.
Adventuros
Adventuros
Pamlsky Purina Adventuros jsou určeny pro psy s přirozeným smyslem pro dobrodružství a jsou plné vzrušujících příchutí, které čekají na své labužníky!
Dentalife pro psy
Dentalife
U této dentální žvýkačky určené pro každodenní použití je vědecky prokázáno, že snižuje usazování zubního kamene. Žvýkačka funguje díky přirozenému čistícímu účinku a má jedinečnou porézní texturu s výraznými výstupky, které masírují dásně.
Friskies pro psy
Friskies® pro psy
Vy a váš pes sdílíte zvláštní pouto a jste velkou součástí každé rodiny. Aby vaši psi byli šťastní a zdraví, je krmivo Friskies® vytvořeno tak, aby obsahovalo 100% kompletní a vyváženou výživu. Krmivo je tvořeno na základě chutných receptů, které psi milují takže se na jídlo budou každý den těšit.
Dog Chow
Dog Chow
Receptury krmiva Dog Chow jsou vytvořeny tak, aby co nejvíce podpořily zdraví a aktivní život našich čtyřnohých kamarádů. Aby cítili, že je má někdo rád. Při vývoji receptur Dog Chow jsme vycházeli z toho, že psi mají specifické nutriční nároky, které závisí na jejich věku a plemeni. Abychom vyhověli individuálním nutričním nárokům, vytvořili jsme sortiment granulí i kapsiček přizpůsobených potřebám konkrétních psů.
One Mini
ONE Mini
Psi malých plemen mají specifické nutriční potřeby. Proto máme lahodné receptury, které jsou těmto potřebám přizpůsobeny. Vysoce kvalitní suroviny a bílkoviny pomáhají udržovat v rovnováze střevní mikrobiom vašeho psa, který je důležitý pro podporu správného zažívání, imunitního systému a celkového zdraví.