S nadšením pro vaše miláčky.
Zrzavá kočka a čokoládový/hnědý labrador seděli u krmení majitelů

Naši partneři z řad charitativních a neziskových organizací

Jsme hrdí na to, že podporujeme několik charitativních a neziskových organizací. Takové, které sdílejí naše hodnoty, ať už se zabývají ochranou zvířat nebo představují domácí mazlíčky jako praktické a terapeutické společníky pro lidi.

Naše vášeň pro zvířata jde daleko za hranice produktů. Chceme pomáhat milujícím majitelům, aby mohli dát svým mazlíčkům všechno, co potřebují ke zdraví a štěstí.

Považujeme za samozřejmé podporovat záslužné věci, prosazovat tu nejlepší péči o domácí mazlíčky, předcházet krutosti a sdílet naše zkušenosti. Jsme také hrdí, že můžeme podporovat několik organizací, které sdílejí naše hodnoty. Náš záběr je široký, od organizací na ochranu zvířat až po ty, které ukazují domácí mazlíčky jako praktické a terapeutické společníky pro lidi. Společně s nimi vytváříme programy, které podporují domácí mazlíčky i lidi, kteří je milují. Více se o našich třech hlavních charitativních partnerech dozvíte zde.

Slza zvířat

Purina PRO PLAN a další značky Purina podporují již několik let nadační fond Slza zvířat, která dlouhodobě podporuje útulky a další neziskové organizace, které se starají o mazlíčky v nouzi. PRO PLAN a další značky Purina pravidelně poskytují nadačnímu fondu stovky kilogramů krmiva ročně.

V srpnu probíhala speciální akce ve spolupráci s obchodním řetězcem Billa. Děkujeme, všem, kteří se zapojili. 

Žena s bíglem pracuje na notebooku
Co dokážeme
Mazlíčci v práci
Chceme, aby měl každý možnost pracovat tam, kde jsou mazlíčci vítáni.
Žena zvedající kočku
Náš vliv
Naše závazky
Chceme dopřát lepší život mazlíčkům a lidem, kteří je milují. Proto jsme sami sobě dali 10 různých úkolů, které splníme do roku 2023.
tým CES

Obraťte se na nás

Pokud máte dotaz týkající se vaší kočky či vašeho psa, anebo kteréhokoliv produktu společnosti Purina, členové našeho týmu vám rádi pomohou.