S nadšením pro vaše miláčky.
Pes s kočkou na klíně majitele

Kdo jsme

Pro bohatší život mazlíčků i jejich milujících majitelů.

Věříme, že život s mazlíčky je mnohem bohatší.

Tato myšlenka nás provází od samotného začátku našeho podnikání, kdy v roce 1904 William H. Danforth založil značku PURINA®.

Je součástí veškeré naší práce a výrobků, které vyrábíme po celém světě.

Zjistit více

Žena se psem u notebooku
O nás
Náš příběh, cíle a lidé
Vytvářet bohatší život pro domácí mazlíčky a jejich milující majitele je to, co děláme nejlépe a proč dává naše práce smysl.
Žena mazlení kočka
Krmení a výživa
Naše filozofie výživy
Náš tým tvoří 500 výživových specialistů, vědců, veterinárních lékařů a odborníků na chování zvířat. Společně usilujeme o ještě vyšší úroveň výživy domácích mazlíčků.
Ingredience
Krmení a výživa
Záleží na každé ingredienci
Do našich krmiv pro psy a kočky vybíráme pouze takové ingredience, které umožňují mazlíčkům žít ten nejlepší život.
Purina Institute a inovace
Náš výzkum
Purina institut a inovace
Od samotného založení je Purina průkopníkem v oblasti výživových inovací. Pomáhá tak psům a kočkám žít kvalitnější a delší život.
Liveclear produkt
Představuje
Pro Plan

Zásadní průlom v řešení kočičích alergenů

Věříme, že poutu mezi vámi a vaší kočkou by nic nemělo stát v cestě. Dokonce ani kočičí alergeny. Zjistěte, jak vám naše řada krmiv PRO PLAN® Liveclear® umí pomoci zvládat alergie a sblížit vás tak s vaší kočkou.

Muž a pes běží na pláži
O co usilujeme
O co usilujeme
Díky našim závazkům pomáháme domácím mazlíčkům, aby mohli své majitele doprovázet do práce. Zasazujeme se o budoucnost bez odpadu. Podporujeme dobročinné organizace a jejich úsilí oceňujeme v rámci projektu BetterwithPets. To všechno pro lepší život domácích mazlíčků, jejich rodin, komunit a míst, kde působíme.
Na vašich otázkách záleží

Ať už se ptáte na naše produkty nebo na jejich výrobu a její dopad na planetu, každá otázka je pro nás důležitá. Věříme totiž, že transparentnost pomáhá našim zákazníkům rozhodovat se ještě informovaněji.

Naše značky

Jsme hrdí, že vyrábíme nejoblíbenější a nejdůvěryhodnější značky krmiv pro domácí zvířata. Neustále do nich promítáme naše vědecké poznatky z oblasti zdraví a výživy mazlíčků, aby byli šťastní, zdraví a silní.

tým CES

Obraťte se na nás

Pokud máte dotaz týkající se vaší kočky či vašeho psa, anebo kteréhokoliv produktu společnosti Purina, členové našeho týmu vám rádi pomohou.