Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pro vaše miláčky.
Pes si hraje s kočkou

Vybíráme mazlíčka

Pořídit si nového domácího mazlíčka je radostná událost! Budete potřebovat poradit s výběrem vhodného plemene nebo jména? Zvažujete výhody a nevýhody zda adoptovat nového čtyřnohého přítele z útulku nebo si ho vybrat přímo u chovatele? V každém případě jsme tu pro vás se spoustou odborných rad.

Pořizujeme si psa

Stejně jako ke všem významným rozhodnutím, i k pořízení nového štěňátka je potřeba přistoupit zodpovědně. Než si ho přivedete domů, projděte si všechny důležité informace. Jen tak si budete jistí, že jste zvolili to správné plemeno pro sebe a svůj životní styl.

Pořizujeme si kočku

S rozhodnutím pořídit si kočku přichází na řadu i spousta otázek. Které plemeno bude pro vás to pravé? Jste připraveni na temperamentní dovádění rozpustilého kotěte, nebo bude vašemu životnímu stylu více vyhovovat stoický klid a rozvaha starší kočky?

Pes skákající do vzduchu
Jak se připravit
Nejlepší jména pro psy
Přivedli jste si domů bezejmennou tvář a ne a ne najít to správné jméno? Sepsali jsme naše nejlepší návrhy psích jmen, od těch klasických až po moderní přezdívky, abychom vám poskytli spoustu inspirace a měli jste z čeho vybírat.
Kočka dívající se do fotoaparátu
Jak se připravit
Nejlepší jména pro kočky
Přivedli jste si domů bezejmennou tvář a ne a ne najít to správné jméno? Sepsali jsme naše nejlepší návrhy kočičích jmen, od těch klasických až po moderní přezdívky, abychom vám poskytli spoustu inspirace a měli jste z čeho vybírat.

Zjistit více

Sedící psi se dívají opačným směrem
Dokonalá volba
Průvodce různými typy psů
Různá plemena psů mají různé potřeby. Ať už hledáte sportovního tahouna, společenského povaleče nebo kamaráda do přírody, máme pro vás rady, které vám pomohou najít toho pravého pro vás.
Pes vzhlíží k majiteli
Vaše ideální volba
Plemena psů
Najít ideálního psího společníka není jen tak. Je totiž opravdu z čeho vybírat! Náš test vám prozradí, se kterým plemenem dokážete nejlépe sladit svůj životní styl. Prohlédněte si je všechny v naší knihovně plemen.
Brown and Ginger Tabby kočky sedí na pohovce
Odborníci z Puriny radí
Průvodce skupinami koček
Hledáte kočku, která skvěle souzní s vaší rodinou? Je vaším snem magická šelma s černou srstí nebo se neobejdete bez hypoalergenního plemene? Provedeme vás výběrem a pomůžeme vám najít tu pravou čtyřnohou kamarádku.
Dvě kočky seděly na pohovce
Odborníci z Puriny radí
Plemena koček
Už od svého založení je Purina průkopníkem inovací v oblasti výživy domácích mazlíčků a pomáhá tak psům a kočkám prožít kvalitnější a delší život. S kočkou je život bohatší, ale vyžaduje to i zodpovědný přístup. Jak nejlépe zjistíte, které plemeno bude vyhovovat vašemu osobitému životnímu stylu? Vyzkoušejte si náš test nebo si prohlédněte naše stránky s výběrem plemen.
tým CES

Obraťte se na nás

Pokud máte dotaz týkající se vaší kočky či vašeho psa, anebo kteréhokoliv produktu společnosti Purina, členové našeho týmu vám rádi pomohou.