S nadšením pro vaše miláčky.
Pes si hraje s kočkou

Vybíráme mazlíčka

Pořídit si nového domácího mazlíčka je radostná událost! Budete potřebovat poradit s výběrem vhodného plemene nebo jména? Zvažujete výhody a nevýhody zda adoptovat nového čtyřnohého přítele z útulku nebo si ho vybrat přímo u chovatele? V každém případě jsme tu pro vás se spoustou odborných rad.

Pořizujeme si psa

Stejně jako ke všem významným rozhodnutím, i k pořízení nového štěňátka je potřeba přistoupit zodpovědně. Než si ho přivedete domů, projděte si všechny důležité informace. Jen tak si budete jistí, že jste zvolili to správné plemeno pro sebe a svůj životní styl.

Pořizujeme si kočku

S rozhodnutím pořídit si kočku přichází na řadu i spousta otázek. Které plemeno bude pro vás to pravé? Jste připraveni na temperamentní dovádění rozpustilého kotěte, nebo bude vašemu životnímu stylu více vyhovovat stoický klid a rozvaha starší kočky?

Pes skákající do vzduchu
Jak se připravit
Nejlepší jména pro psy
Hledáte jméno pro svého nového čtyřnohého kamaráda? Přinášíme vám pár praktických rad, co při výběru zvážit a čeho se raději vyvarovat. Inspirovat se také můžete seznamem našich nejoblíbenějších psích jmen.
Kočka dívající se do fotoaparátu
Jak se připravit
Nejlepší jména pro kočky
Přivedli jste si domů bezejmennou tvář a ne a ne najít to správné jméno? Sepsali jsme naše nejlepší návrhy kočičích jmen, od těch klasických až po moderní přezdívky, abychom vám poskytli spoustu inspirace a měli jste z čeho vybírat.

Zjistit více

Sedící psi se dívají opačným směrem
Dokonalá volba
Průvodce různými typy psů
Různá plemena mají různé potřeby. Ať už hledáte sportovce, společenského psa nebo procházkový typ, máme pro vás rady jak najít psa přesně pro vás.
Pes vzhlíží k majiteli
Vaše ideální volba
Plemena psů
Díky našemu testu najděte ideálního psího společníka, se kterým můžete nejlépe sladit svůj životní styl. Prohlédněte si naši knihovnu plemen.
Brown and Ginger Tabby kočky sedí na pohovce
Odborníci z Puriny radí
Průvodce skupinami koček
Hledáte kočku, která skvěle souzní s vaší rodinou? Provedeme vás výběrem a pomůžeme vám najít tu pravou čtyřnohou kamarádku.
Dvě kočky seděly na pohovce
Odborníci z Puriny radí
Plemena koček
Jak nejlépe zjistíte, které plemeno bude vyhovovat vašemu životnímu stylu? Vyzkoušejte si náš test nebo si prohlédněte naše stránky s výběrem plemen.
tým CES

Obraťte se na nás

Pokud máte dotaz týkající se vaší kočky či vašeho psa, anebo kteréhokoliv produktu společnosti Purina, členové našeho týmu vám rádi pomohou.