Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pro vaše miláčky.
Žena mluvící s buldokem

Naše filozofie výživy

Každý mazlíček si zaslouží vynikající výživu.

Vytváříme svět, ve kterém naši mazlíčci žijí déle a kde lze i ty nejnáročnější zdravotní problémy zvládnout pomocí výživy.

Všechno, co děláme, řídí naše vize a neutuchající láska k mazlíčkům. Právě pro ně využíváme 90 let vědeckých zkušeností v oblasti výživy, fyziologie a chování, abychom objevovali nové možnosti, posouvali hranice a navrhovali řešení, která přinesou zásadní změny. Naším úkolem je představit si nemožné a najít cestu, jak může výživa zajistit všem mazlíčkům lepší a delší život.

Tato filozofie ovlivňuje rozhodnutí, která děláme, a principy, jimiž se každodenně řídíme.

Naše principy jsou:

1. Všichni psi a kočky by měli dostávat vynikající výživu

Věříme, že vynikající výživa by měla být dostupná všem psům a kočkám na celém světě. Proto nabízíme široký výběr produktů, které umožňují majitelům vybrat to nejvhodnější krmivo pro jejich domáho mazlíčka. Chceme, aby každý z nich věděl, že jeho krmivo splňuje nebo dokonce překračuje zákonné a průmyslové normy a měl jistotu, že si vybral správně.

2. Výživa znamená porozumět nejen ingrediencím, ale především živinám

Věříme, že výživa znamená rozumět živinám, ne jen jednotlivým ingrediencím. Ty nejlepší složky pak spolupracují s ostatními a vzájemně posilují svůj efekt. Promyšleně sestavená směs živin je pro mazlíčky stravitelnější a užitečnější než samotná složka. Proto naše krmiva nejsou pouhou směsí jednotlivých ingrediencí ale zohledňují, jak různé složení ovlivňuje celkové zdraví mazlíčka.

3. Stále pracujeme na inovacích a zaměřujeme se na výživové potřeby, bezpečnost a pohodu mazlíčků

Neustále pracujeme na inovacích a soustředíme se na výživové potřeby, bezpečí a životní pohodu mazlíčků. Výživové studie, které provádí naše Centrum péče o domácí zvířata, pomáhají lépe porozumět přirozeným preferencím, potřebám výživy a chování. Náš vyškolený personál pečuje o psy a kočky s respektem a láskou. Protože my sami jsme nadšenými chovateli domácích mazlíčků.

4. Krmení by mělo být příjemným zážitkem, který poskytne optimální výživu

Kromě příjemného zážitku by krmení mělo zároveň poskytovat i optimální výživu. Proto každé naše krmivo, než se dostane do misky vašeho mazlíčka, splňuje evropské a národní regulační normy. Průmyslové normy jsou pro nás ale pouhý začátek. Naše výrobky je nejen splňují, ale mnohé z nich jdou nad jejich rámec a dobrovolně se řídí směrnicemi Evropské federace výrobců krmiv pro domácí zvířata (FEDIAF), které vedou výrobce k tomu, aby byly jejich krmiva pro mazlíčky bezpečná. To vše děláme proto, abychom našim mazlíčkům dopřáli optimální výživu.

5. Výživové potřeby domácích mazlíčků jsou jedinečné

Jsme přesvědčeni, že nutriční potřeby našich domácích mazlíčků jsou jedinečné. Proto jsme se stali v této oblasti světovou jedničkou. Nechceme jen sledovat vývoj oboru, ale sami ho posouváme dopředu. Proto například studujeme nejrůznější otázky, od příčin obezity domácích zvířat až po vliv trendů a objevů v lidské výživě. Veškerá naše práce je součástí našeho poslání obohatit život domácích mazlíčků a umožnit jim žít delší a zdravější život.

tým CES

Obraťte se na nás

Pokud máte dotaz týkající se vaší kočky či vašeho psa, anebo kteréhokoliv produktu společnosti Purina, členové našeho týmu vám rádi pomohou.