S nadšením pro vaše miláčky.
Kočka se ohlíží přes rameno

Náš výzkum

Historie inovací v průběhu let.

Už více než sto let se v Purině zaměřujeme na vědecké poznatky o výživě domácích mazlíčků a jejím vlivu na zdraví. Právě my jsme přišli s průlomovými objevy, které nastavily nové standardy v jejich výživě a v celém tomto odvětví.

Získat dnes informace o výživě domácích mazlíčků je snazší než kdy předtím. Obtížné je ale najít ty spolehlivé. Proto jsme v roce 2018 založili Purina Institut, který sdílí vědecké poznatky o výživě s veterinárními a vědeckými odborníky a pomáhá tak domácím mazlíčkům prožít lepší a delší život.

Purina Institute vede převratný výzkum, na němž se podílí více než 500 vědců a odborníků na péči o domácí mazlíčky, kteří pracují v rozsáhlé síti osmi výzkumných a vývojových pracovišť po celém světě. Velikost našeho týmu pro výzkum a vývoj nemá obdoby a zahrnuje širokou škálu specializací, včetně odborníků na výživu, veterinářů, expertů na chování, imunologů, chemiků, molekulárních biologů, potravinářských vědců, odborníků na chuť produktů nebo specialistů na genomiku a bioinformatiku.

Jednou věcí jsme si jistí. Nikdy totiž nejsme hotoví. Nikdy jsme se nenaučili dost a nikdy nebudeme vědět všechno. Proto neustále pokračujeme v objevování poznatků, které pomáhají zlepšovat život našich mazlíčků.

Dan Smith, viceprezident a ředitel výzkumu a vývoje, Nestlé Purina.

Být součástí Nestlé, největší světové potravinářské a výživové společnosti, přináší mnoho příležitostí ke zkoumání souvislostí mezi zdravím domácích mazlíčků a lidí. Díky sdílení odborných znalostí mezi našimi vědeckými týmy využívá Purina Institut klíčové poznatky, jako jsou například probiotika a pokles kognitivních funkcí.

Pokud se chcete dozvědět více o našich špičkových výsledcích nebo prozkoumat obrovské množství vědeckých zdrojů, které jsou k dispozici díky Purina Institutu, navštivte www.purinainstitute.com.

Náš vědecký odkaz

tým CES

Obraťte se na nás

Pokud máte dotaz týkající se vaší kočky či vašeho psa, anebo kteréhokoliv produktu společnosti Purina, členové našeho týmu vám rádi pomohou.