Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pro vaše miláčky.
Pes s kočkou na klíně majitele

Jak pečovat o domácí mazlíčky

Všechno, co potřebujete vědět o domácích mazlíčcích, najdete u nás! Ať už se staráte o štěně, kotě nebo o staršího společníka, řešíte jejich chování nebo zdravotní problémy, naši odborníci jsou tu vždy pro vás. Již téměř 100 let s nadšením pomáháme našim domácím mazlíčkům žít zdravý a spokojený život.

Odborníci radí, jak pečovat o kočku

Pokud jde o péči o kočku, je dobré spolehnout se na rady odborníků.

Zajímá vás, co říká Purina o výživě, chování, vývoji, zdraví a dalších oblastech života koček? Pročtěte si naše odborné články.

Odborníci radí, jak pečovat o psa

Součástí správné péče o psa je také porozumění jeho potřebám. Přečtěte si články od našich odborníků a zjistěte, co říkají o výživě, chování, zdraví nebo výcviku psů.

Zjistit více

Kočka s veterinářem za zády
Odborníci z Puriny radí
Zdraví a péče
Trápí vašeho mazlíčka zažívací potíže nebo zánět uší? Pečujete o březí kočku nebo bojujete s nepříjemnými parazity? Ať už řešíte cokoliv, naši odborníci jsou tu, aby vám pomohli. Začtěte se do našich článků týkajících se zdraví a získejte cenné rady jak řešit běžné problémy a kdy je čas navštívit veterináře.
Pes čeká na jídlo v misce
Odborníci z Puriny radí
Krmení a výživa
Nejste si jistí, kdy přejít z krmiva pro štěňata nebo koťata na krmivo pro dospělé a jak často by měl váš mazlíček dostávat svou porci? Projděte si naše články o krmení a výživě a získejte rady od našich odborníků.
Kočka a pes si hrají s hračkami
Odborníci z Puriny radí
Chování a výcvik
Je to záhada, že se někdy chovají bláznivě, jindy nevyzpytatelně. Občas to dokonce může být příznak něčeho vážnějšího. Projděte si články, které vám pomohou lépe porozumět svému mazlíčkovi, poradí vám s jeho výcvikem a doporučí, kdy je vhodné vyhledat odbornou pomoc.
Starší čokoládový/hnědý labrador s hlavou v rukou majitele
Odborníci z Puriny radí
Senior
Dopřejte svému mazlíčkovi krásné stáří. Tipy našich odborníků vám pomohou se vším, od zdravotních problémů až po správně zvolenou výživu.
tým CES

Obraťte se na nás

Pokud máte dotaz týkající se vaší kočky či vašeho psa, anebo kteréhokoliv produktu společnosti Purina, členové našeho týmu vám rádi pomohou.