S nadšením pro vaše miláčky.
Purina One
Purina One
Pokročilá výživa odpovídající potřebám vaší kočky.

Naše odborné znalosti

Purina ONE® jsou krmiva vyvinutá veterináři a nutričními specialisty Purina® na základě mnoha let inovací v oblasti krmiv pro zvířata. Nabízíme širokou řadu receptur přizpůsobených specifickým potřebám vaší kočky a připravených z vysoce kvalitních přísad.

Naši přední odborníci na výživu vám nyní přinášejí novou Purinu ONE®Bifensis®. Pokročilá výživa, která pomáhá chránit střevní mikrobiom vaší kočky a posiluje její imunitní systém. A když je zdravá uvnitř, je to vidět i navenek.

Purina ONE® 3týdenní test

tereza_jerabkova
Nechtějí papkat nic jiného. Purina u nich vyhrála. Milují vše, ale nejvíce jim chutná hovězí a losos. Moc jim chutná a mají krásnou srst, dobré trávení a celkově prospívají.
Tereza Jeřábková
Červen 2024
eva_vorlickova
Krmivo Purina One - Senior je pro našeho kocoura Matýska skvělé. Velmi se díky němu zlepšila jeho srst a vitalita. Myslím, že mu krmivo moc chutná a velmi mu pomohlo s jeho už opotřebovanými zuby, se kterými měl poslední dobou velké problémy...
Eva Vorlíčková
Červenec 2024
3tydenni test | kočka
Potěšilo mě, když jsem zjistila, kolik druhů se vyrábí. U nás jsme krmili výrobky pro dospělé kočky. Jako hlavní benefit vidím to, že naší kočce krmivo vždy chutnalo, nestalo se, že by jej nesnědla...
Veronika Kmentová
Červenec 2024
katerina_krutisova
Jelikož je náš kocour vykastrovaný a je jak venku tak doma, velice oceňuji složení krmiva pro kastrované kočky, kdy mi tolik nepřibírá. Krmivo mu moc chutná a jeho srst je krásně jemná a lesklá. Po této zkušenosti velice rádi zůstaneme u krmiva Purina...
Kateřina Krutišová
Červen 2024
monika_duricova
Krmivo mu chutí a hlavně sa mu zlepšilo trávenie a ťažkosti s trávením sa obmedzili. Kŕmim aj granulami aj kapsičkami Purina One, takže od nás spokojnosť.
Monika Ďuricová
Červen 2024
michael_svoboda
Krmení Purina mému chlupatému ďáblovi chutná až tak, že přestala jíst kapsičky 😂 Je vidět znatelné navýšení energie a kočkovitosti. Ale hlavně to chutná.
Michael Svoboda
Červen 2024
andrea_robovska
Granule jsou skvělé. Kočka po nich nemá žádnou alergickou reakci. Pokaždé se na ně s nadšením vrhá. Zdá se, že po nich jako kastrovaná, ani nepřibírá.
Andrea Robovská
Červen 2024
eliska_stolbova
Náš kocour je extrémně vybíravý, nežere nic jiného než suché granule a jen jeden určitý typ. Tyto granule mu ale strašně chutnaly, má po nich lepší srst. Už jsme mu koupili druhé balení, které má skoro snědené! Prostě skvělé krmivo! Kocourovi je 14 let...
Eliška Štolbová
Červen 2024

Prozkoumejte naše krmiva:

PURINA ONE®
Purina ONE®
Pokročilá výživa, která pomáhá chránit rovnováhu střevního mikrobiomu vaší kočky
Naši odborníci na výživu Purina® vám přinášejí Purina ONE® Bifensis® – pokročilou výživu, která pomáhá chránit střevní mikrobiom vaší kočky a posiluje tak její imunitní systém. Protože když je vaše kočka zdravá uvnitř, je to vidět na první pohled.
Purina ONE cat
Purina One® představuje
Kombinovaná strava
Granule a kapsičky Purina ONE® obsahují veškeré nezbytné živiny, které vaše kočka potřebuje. Seznamte se s přednostmi kombinované a vyvážené stravy s Purina ONE®.
Dual Nature
PURINA ONE® DualNature®
Objevte PURINA ONE® DualNature®, nutričně bohatou výživu přizpůsobenou specifickým potřebám vaší kočky, která pro udržení dobrého celkového zdraví kombinuje vědecké poznatky s výhodami přírodních ingrediencí. Přijměte možnost ovlivnit zítřek a vyberte si produkt z první řady, kterou jsme vytvořili s ohledem na snižování uhlíkové stopy prostřednictvím optimalizace našich receptur, výrobních metod a balení i logistiky.