S nadšením pro vaše miláčky.
Purina One
Purina One
Pokročilá výživa odpovídající potřebám vaší kočky.

Naše odborné znalosti

Purina ONE® jsou krmiva vyvinutá veterináři a nutričními specialisty Purina® na základě mnoha let inovací v oblasti krmiv pro zvířata. Nabízíme širokou řadu receptur přizpůsobených specifickým potřebám vaší kočky a připravených z vysoce kvalitních přísad.

Naši přední odborníci na výživu vám nyní přinášejí novou Purinu ONE®Bifensis®. Pokročilá výživa, která pomáhá chránit střevní mikrobiom vaší kočky a posiluje její imunitní systém. A když je zdravá uvnitř, je to vidět i navenek.

3tydenni test | kočka
Představuje
Purina One

Třítýdenní test s Purina ONE®

Po dobu 3 týdnů krmte vaši kočku výhradně krmivem Purina ONE. Pozorujte zlepšující se zdraví vaší kočky týden za týdnem.

Prozkoumejte naše krmiva:

PURINA ONE®
Purina ONE®
Pokročilá výživa, která pomáhá chránit rovnováhu střevního mikrobiomu vaší kočky
Naši odborníci na výživu Purina® vám přinášejí Purina ONE® Bifensis® – pokročilou výživu, která pomáhá chránit střevní mikrobiom vaší kočky a posiluje tak její imunitní systém. Protože když je vaše kočka zdravá uvnitř, je to vidět na první pohled.
Purina ONE cat
Purina One® představuje
Kombinovaná strava
Granule a kapsičky Purina ONE® obsahují veškeré nezbytné živiny, které vaše kočka potřebuje. Seznamte se s přednostmi kombinované a vyvážené stravy s Purina ONE®.
Dual Nature
PURINA ONE® DualNature®
Objevte PURINA ONE® DualNature®, nutričně bohatou výživu přizpůsobenou specifickým potřebám vaší kočky, která pro udržení dobrého celkového zdraví kombinuje vědecké poznatky s výhodami přírodních ingrediencí. Přijměte možnost ovlivnit zítřek a vyberte si produkt z první řady, kterou jsme vytvořili s ohledem na snižování uhlíkové stopy prostřednictvím optimalizace našich receptur, výrobních metod a balení i logistiky.