Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pro vaše miláčky.
PPVD pro kočky
Pro Plan Vet Diets

PRO PLAN® VETERINÁRNÍ DIETY PRO KOČKY

Seznamte se s klinickou výživou, která se opírá o vědecká fakta a nabízí cílené a účinné receptury..

Řada dietních krmiv dává veterinářům možnost podpořit účinnost léčby díky specifickým recepturám. Zeptejte se svého veterináře, které krmivo PRO PLAN® Veterinární diety odpovídá potřebám vaší kočky.

Jste veterinář/ka? Podívejte se na stránku Purina VetCenter – náš online zdroj s nejúplnějšími informacemi určenými pro veterináře. Naleznete zde online kurzy, vědecké články, webináře a informace o produktech.
 

Kompletní dietní konzervované krmivo pro kočky všech věkových kategorií, vytvořené na vědeckém základě, určené k nutriční podpoře během rekonvalescence a zotavení po úrazu, podvýživě a onemocnění.

Sortiment kompletních dietních krmiv, vytvořený na vědeckém základě, pomáhá regulovat obsah cukru (glukózy) v krvi u diabetických koček (diabetes mellitus). Dieta s klinicky ověřenou účinností prokazatelně pomáhá snížit potřebu inzulínu u koček s diabetem.

Kompletní dietní krmivo pro koťata a dospělé kočky, vytvořené na vědeckém základě, pomáhá při diagnostice a managementu intolerance a alergie na krmivo.

Sortiment kompletních dietních krmiv pro koťata a dospělé kočky, vytvořený na vědeckém základě, s obsahem vysoce stravitelných surovin a prebiotik (zdroj vlákniny, která podporuje zdraví prospěšné bakterie ve střevě) pomáhá řešit trávicí problémy a podporuje zdraví střev.

PRO PLAN Hydra Care je doplňkové krmivo pro kočky ve formě chutného, tekutého želé, které se podává samostatně ve třetí misce. Receptura je obohacená o živiny, které zvyšují u koček celkový příjem tekutin, a pomáhá jim udržet tolik potřebnou hydrataci.

Sortiment kompletních dietních krmiv pro dospělé a starší kočky, vytvořený na vědeckém základě, určený k podpoře ledvinové funkce v případě chronické ledvinové nedostatečnosti. Dieta obsahuje omezené množství vysoce kvalitních bílkovin a nízkou hladinu fosforu.

*St/Ox pouze v konzervovaném krmivu​.

Kompletní dietní granulované krmivo pro dospělé a starší kočky, vytvořené na vědeckém základě, s upraveným obsahem bílkovin, určené k podpoře jaterních funkcí v případě chronické jaterní nedostatečnosti.

PRO PLAN FortiFlora Feline Probiotic (probiotikum pro kočky) je doplňkové krmivo pro koťata a kočky, které prokazatelně podporuje přirozenou obranyschopnost organismu kočky, snižuje riziko trávicích problémů a udržuje rovnováhu střevní mikroflóry.

Probiotikum PRO PLAN FortiFlora Feline lze díky jeho skvělé chuti použít rovněž jako zchutňovadlo. Stačí jednoduše posypat běžné krmivo kočky jednou denně obsahem 1 sáčku probiotika.

Sortiment kompletních dietních krmiv pro dospělé a starší kočky, vytvořený na vědeckém základě, pomáhá při rozpouštění struvitových kamenů a snižuje riziko opakovaného výskytu struvitových a oxalátových kamenů. Receptura je rovněž vhodná pro nutriční opatření u koček s onemocněním  dolních močových cest.

Kompletní dietní granulované krmivo pro dospělé a starší kočky, s klinicky ověřenou účinností, prokazatelně pomáhá snížit nadměrnou tělesnou hmotnost a udržet optimální tělesnou hmotnost. Rovněž pomáhá předcházet tvorbě struvitových a oxalátových kamenů, které se častěji vyskytují u koček s nadváhou.

Vezměte prosím na vědomí, že veterinární diety jsou určeny pro nutriční podporu psů a koček se specifickými zdravotními problémy a nevylučují vhodnou léčbu. Veterinární diety by měly být používány pod dohledem veterinárního lékaře.

Seznamte se s našimi inovacemi

PURINA® PRO PLAN® Hydra CareTM
PRO PLAN® Doplněk
PURINA® PRO PLAN® Hydra CareTM
PURINA® PRO PLAN® Hydra CareTM Zcela nový hydratační doplněk s lehkou texturou ve formě želé a vynikající chutí. Určeno k podávání ve zvláštní misce. Tento doplněk krmiva zvyšuje celkový přísun vody a napomáhá ředění moči.
Pro Plan® Fortiflora®
PRO PLAN® Probiotický doplněk pro koťata i dospělé kočky
Pro Plan® Fortiflora®
Pro Plan® Fortiflora® Doplněk krmiva, který účinně podporuje zdraví střev a udržuje rovnováhu mikroflóry u koček trpících měkkou stolicí vyvolanou stresem, užíváním antibiotik nebo změnou stravovacího režimu.

Seznamte se s produktovou řadou:
 

 Purina® Pro Plan®
Zakoupit Purina® Pro Plan® v nejbližším obchodě
Hledáte v místě svého bydliště obchod nebo veterinární kliniku, kde lze zakoupit naše produkty? Pomůžeme vám!
PPVD

Zjistěte více o PRO PLAN Veterinary Diets: