S nadšením pro vaše miláčky.
Big cat names

50 nejlepších jmen velkých koček

3 min. čtení

Vybrat nejlepší jméno pro nového kočičího kamaráda není vždy snadné. Chtěli byste jistě něco jedinečného, co se k vaší kočce dobře hodí. Pokud jste se nedávno stali majiteli velké kočky, například bengálské nebo mainské mývalí, máme pro vás několik jmen pro velké kočky, která můžete zvážit.

Při výběru kočičího jména neexistuje správné nebo špatné řešení a díky nepřebernému množství možností jmen určitě najdete to nejlepší. Krátká nebo dlouhá, vtipná nebo ne, inspirovaná Disneyem nebo filmem, máme pro vás řešení. Podívejte se na některá nejlepší jména pro velké kočky a vyberte to, které se k vašemu chlupatému kamarádovi hodí nejvíce.

 

10 nejlepších jmen pro velké kočky

Velké kočky mohou být zastrašující, ale také milující a přátelské. Pokud tedy vaše kočka umí být občas trochu drzá a má postoj královské kočky, zde je několik možností jmen, které můžete mít na paměti:

 1. Rebel
 2. Bouře
 3. Gepard
 4. Puma
 5. Vévodkyně
 6. Kleopatra
 7. Queenie
 8. Diva
 9. Dračice
 10. Medůza

 

Top 10 jmen velkých koček

Následující jména pro velké kočky jsou ideální pro nadprůměrně velkého kocoura, jehož velikost zastíní pouze jeho osobnost. Od bohů až po televizní postavy, zde je několik jmen, která rozhodně dokáží zaujmout.

 1. Zeus
 2. Rocky
 3. Shrek
 4. Thor
 5. Rambo
 6. Kong
 7. Medvěd
 8. Heathcliff
 9. Herkules
 10. Goliáš


10 jmen pro velké kočky inspirované kreslenými hrdiny

Fanoušci kreslených filmů, všichni na palubu! I když technicky vzato všechna následující jména nepatří velkým kočkám, mysleli jsme si, že z nich vyzařuje energie velkých koček, tak se na ně podívejte.

 1. Seržant Tibbs
 2. Maleficent
 3. Mr. Dark
 4. Rádža
 5. Mochi
 6. Vévodkyně
 7. Napoleon
 8. Nala
 9. Kapitánka Amélie
 10. Zelda

 

10 vtipných jmen velkých koček

Chcete jméno, u kterého se budete chichotat? Není nic vtipnějšího než vybrat ironické jméno, které si hraje s velkou velikostí vaší kočky. Podívejte se na následující možnosti:

 1. Big Ben
 2. Velikán
 3. Borec
 4. Bubba
 5. Big Foot
 6. Blob
 7. Prcek
 8. Tsunami
 9. Maxim Turbulenc
 10. Bud Spencer

 

10 Velkých kočičích jmen z filmů

Od Catbusu po Longbottoma - existuje mnoho velkých kočičích jmen inspirovaných filmy, která se mohou hodit pro vašeho kočičího kamaráda. Zde jsou naši oblíbení:

 1. Kitty Galore
 2. Shuri
 3. Leia Organa
 4. Catbus
 5. Butch
 6. Carlos 
 7. Mufasa
 8. Sultán
 9. Hedvika 
 10. Longbottom

 

Vaše kočka si zaslouží jen to nejlepší a jméno by nemělo být výjimkou. Doufáme, že jste v  našem seznamu jmen velkých koček našli to pravé, nebo jste z něj alespoň získali nějakou inspiraci.