S nadšením pro vaše miláčky.
Pro Plan
Pro Plan
My v PRO PLAN® věříme, že výživa, která poskytuje 100 % živin, je tím nejlepším základem pro dlouhodobé zdraví, pohodu a úžasný život vašeho mazlíčka.

My v PURINA® PRO PLAN® věříme, že výživa je základem dlouhodobého zdraví a výchozím bodem pro úžasný život vašeho mazlíčka.

Proto je PRO PLAN® skvělou volbou pro ty, kteří chtějí krmit své mazlíčky stravou založenou na nejmodernější vědě založené na více než 90 letech odborných znalostí a zkušeností.

Nabídněte svému mazlíčkovi všechny potřebné živiny s produkty PURINA® PRO PLAN® precizně navrženými tak, aby co nejlépe využily vysoce kvalitní ingredience, efektivní vstřebávání živin a prokázané specifické výhody v každé fázi jejich života – od podpory imunity u štěňat a koťat až po podporu duševní pohody u dospělých psů a koček. Protože jídlo je také klíčem k srdci vašeho mazlíčka, všechny naše produkty nabízí lahodnou chuť, kterou si zamiluje.

Pro Plan pro psy
pro psy
Objevte PRO PLAN® pro psy
Věříme, že výživa je základem dlouhodobého zdraví a pohody. Objevte naše produkty přizpůsobené všem potřebám vašeho psa.
PRO PLAN pro kočky
pro kočky
Objevte PRO PLAN® pro kočky
Vyvinuli jsme řadu pokročilých, kompletních a vyvážených receptur, které vaší kočce nabízejí vynikající výživu s vědecky prokázanými výhodami, které jí pomohou udržet si dlouhý a zdravý život.
Kde koupit PRO PLAN®

Najít prodejce