S nadšením pro vaše miláčky.
pro plan
Vyvážené bakterie ve střevech

FortiFlora® – probiotika pro psy a kočky

2 min. čtení
pro plan
Sponzorováno Pro Plan

Dobře fungující trávení je základem pro kvalitní a spokojený život vašich domácích mazlíčků. Pokud se u vašeho psa nebo kočky objeví trávicí problémy, vyplatí se sáhnout po doplňku stravy/probiotiku.

Příznivé účinky probiotik

U lidí jsou velmi dobře známy příznivé účinky probiotik. Živé bakterie z jogurtu dokáží nastolit rovnováhu mezi dobrými a špatnými bakteriemi ve střevě, což napomáhá posílení imunity. Probiotika jsou schopna také obnovit populaci prospěšných bakterií ve střevě po podávání antibiotik.

Dobrou zprávou je, že probiotika mohou nabídnout stejný zdravotní přínos také kočkám a psům. Přidáním probiotik ke krmivu můžete podpořit přirozenou obranyschopnost svých miláčků, zdraví trávicího traktu a pomoci zvířeti v období stresu nebo onemocnění.

Důležité je pro svého mazlíčka vybrat probiotika, která jsou pro něj vhodná, protože ne každé probiotikum je vhodné pro zvířata a je schopné odolat kyselému pH v žaludku.

Jak FortiFlora funguje?
Jak FortiFlora funguje?

FORTIFLORA®

PROKAZATELNĚ ÚČINNÉ PROBIOTIKUM pro vašeho psa i kočku

  • Na základě vědeckých poznatků ​​PURINA® PRO PLAN® Feline FortiFlora®, probiotikum pro kočky poskytuje mnohem více než 1 benefit. Unikátní receptura byla vytvořená s cílem podpořit ochranu psů a koček jakéhokoliv věku.
  • Speciální technologie výroby zaručuje obsah prospěšných bakterií, které se ještě živé dostanou až do střeva a v adekvátním množství mohou účinně působit.
  • PURINA® PRO PLAN® Canine FortiFlora® a PURINA® PRO PLAN® Feline FortiFlora® obsahuje jedinečný kmen prospěšných bakterií známý pod názvem SF68®, který prokazatelně pomáhá podporovat vyváženost střevní mikroflóry a zdravý imunitní systém vašeho zvířete.
FortiFlora pro kočky
FortiFlora pro psy

KDY POUŽÍT PROBIOTIKUM FORTIFLORA®

Při podráždění trávicího traktu a problémech s trávením, při gastroenteritidě, průjmu, plynatosti a měkké stolici.

Během stresujících období jako jsou pobyt v hotelu pro psy nebo pro kočky, stěhování, cestování, setkání s novými zvířaty, výstavy nebo hospitalizace.

Po léčbě antibiotiky, kdy mohou být ve střevě zničeny špatné i dobré bakterie. FortiFlora® dokáže ve střevě obnovit populaci prospěšných bakterií. Pro maximální účinek přidávejte probiotikum FortiFlora® ke krmivu vašeho zvířete denně před, během i po léčbě antibiotiky.

Pro štěňata a koťata může být FortiFlora® prospěšná během odstavu, po vakcinaci, při příchodu do nového domova, a to nejen pro podporu zdraví střev, ale i pro podporu vyvíjejícího se imunitního systému.

Pro starší zvířata, u nichž může být rovnováha ve střevě snadněji narušena. FortiFlora® jim poskytuje extra podporu pro udržení zdraví.

Kdy použit probiotikum FortiFlora
Krmný návod
krmný návod
krmný návod