Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pro vaše miláčky.
Žena zvedající kočku

Naše předchozí závazky Purina in Society

V roce 2016 jsme představili 10 závazků Purina in Society a od té doby pracujeme na jejich naplnění. Podívejte se, čeho se nám podařilo dosáhnout a jaká je současná situace.

Co jsme dokázali

Toto je našich 10 závazků v rámci Purina in Society. Podívejte se, co jsme si předsevzali a jak se nám to daří plnit.

01 Infografika – krmivo pro psy a kočky
Mazlíčci
Náš cíl:
V letech 2021 a 2022 uvedeme na trh deset nových produktů, které pomohou mazlíčkům žít zdravější a spokojenější život.

Co jsme dokázali: Cíl jsme splnili, na trh jsme uvedli 12 nových produktů, včetně veterinární diety pro psy Purina® PRO PLAN® Cardiocare, která podporuje srdeční funkce.
02 Infografika – složní/ingredience krmiva pro psy
Mazlíčci
Náš cíl:
Umožnit zákazníkům snadný přístup k přesným a jasným informacím o našich produktech.

Co jsme dokázali: Tento cíl jsme si stanovili v roce 2020. Jak jsme si vedli, najdete podrobně popsané ve zprávě Purina in Society.
03 Infografika – miska na jídlo
Mazlíčci
Náš cíl:
V roce 2020 nebude žádný z našich hlavních produktů obsahovat umělá barviva. Do roku 2023 odstraníme umělá barviva i z pamlsků.

Co jsme dokázali: Cíl jsme splnili o tři roky dříve, už od roku 2020 nepoužíváme žádná umělá barviva v krmivech ani v pamlscích. Podrobnosti k tomuto tématu najdete ve zprávě Purina in Society.
04 Infografika – pes na váze
Mazlíčci
Náš cíl:
Do roku 2023 se na deseti hlavních evropských trzích zapojíme do programů nebo najdeme partnery v boji proti obezitě mazlíčků.

Současný stav: Spolupracujeme s veterináři a specialisty na chování mazlíčků, abychom odhalili skryté příčiny obezity a našli nové možnosti, jak jim mohou majitelé psů a koček čelit. Více se o této aktivitě dočtete v naší zprávě Purina in Society.
05 Infografika – ruka/ruce a srdce
Náš cíl:
V roce 2023 budeme na deseti hlavních trzích v Evropě podporovat adopci mazlíčků i organizace, které pro ně nové domovy hledají.

Co jsme dokázali: Ve 28 zemích jsme navázali spolupráci s 50 různými organizacemi, které se věnují adopci mazlíčků. Tu budeme i nadále podporovat, patří totiž mezi šest našich nových závazků.
06 Infografika – pes kancelářské budově
Náš cíl:
Do roku 2020 uzavřeme 200 partnerství s organizacemi, které podporují přítomnost mazlíčků v práci.

Co jsme dokázali: Závazek se nám podařilo v roce 2020 splnit. Společně s 209 dalšími firmami, které stejně jako my věří, že mazlíčci v práci pomáhají, jsme založili program Pets At Work. Více se o této aktivitě dočtete v naší zprávě Purina in Society.
07 Infografika – osoba s kočkou
Náš cíl:
Do roku 2023 zapojíme 2 miliony dětí do našich programů, které podporují zodpovědný přístup k domácím mazlíčkům.

Co jsme dokázali: K dnešnímu dni se do našich programů na podporu zodpovědného přístupu k domácím malíčkům zapojily více než 2 miliony dětí. Budeme nadále učit děti i dospělé, jak být zodpovědnými majiteli. To je ostatně jeden z našich nových šesti závazků.
08 Infografika – Evropský symbol
Náš cíl:
Do roku 2016 vytvoříme v Nestlé Purina Europe 1 500 pracovních příležitostí a tréninkových programů pro mladé lidi do 30 let.

Co jsme dokázali: Jsme hrdí, že jsme tento cíl v roce 2016 splnili a v letech 2014–2016 zaměstnali 2 429 mladých lidí. Více se o tomto splněném závazku dočtete níže.
09 Infografika – recyklace obalů
Náš cíl:
Do roku 2025 bude 100 % našich obalů znovu použitelných nebo recyklovatelných.

Co jsme dokázali: Už v roce 2020 byl podíl našich recyklovatelných obalů 78 %. Bezodpadová budoucnost je součástí našich šesti nových závazků.
10  Infografika – zemědělství
Náš cíl:
Do roku 2022 bude 100 % mořských plodů použitých v našich produktech pocházet ze zodpovědných zdrojů.

Co jsme dokázali: V roce 2021 pocházelo 86 % mořských plodů použitých v našich produktech ze zodpovědných zdrojů. Na dosažení cíle chceme dál pracovat, hovoří o něm i náš závazek inovovat krmiva pro domácí mazlíčky a získávat ingredience regenerativní cestou.
Zpráva Purina in Society za rok 2020
Zpráva Purina in Society za rok 2020
Podívejte se na podrobnější informace o tom, co jsme dokázali.
Dívka běží se psy
Našich 6 nových závazků Purina
Vraťte se na stránku Naše závazky a zjistěte více o našich nových závazcích.
tým CES

Obraťte se na nás

Pokud máte dotaz týkající se vaší kočky či vašeho psa, anebo kteréhokoliv produktu společnosti Purina, členové našeho týmu vám rádi pomohou.