Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pro vaše miláčky.
Pro Plan logo
Zdraví vaší kočky a rady
Tmavě flekatá kočka pijící vodu z nerezové misky na podlaze

Hydra Care – nový přístup k hydrataci

2 min. čtení
Pro Plan logo
Sponzorováno Pro Plan

Máte kočku a je pro vás obtížné přimět ji dostatečně pít? Důvod, proč kočky málo pijí, má původ v době před miliony let, kdy jejich předchůdci žili v poušti. Kočky se přizpůsobily nedostatku vody a přežívaly díky získávání většiny vody z potravy. Proto i dnes mají kočky sklon pít méně, než by měly. A to je také důvod, proč je tak důležité u koček zajistit adekvátní hydrataci, která ovlivňuje vše v jejich těle od krevního oběhu až po zažívání. Řešením je novinka PURINA® PRO PLAN® Hydra Care, hydratační doplněk stravy pro kočky.

Hydratace znamená zdraví

Voda je pro život koček zásadní, protože jim pomáhá udržet mnoho tělesných funkcí. Mimo ostatních vlivů může nedostatečná hydratace dlouhodobě negativně ovlivňovat zdravotní stav kočky zvýšením rizika problémů s močovými cestami, označovanými jako onemocnění dolních močových cest (LUTD). U kočky se mohou objevovat také problémy s kůží, nedostatek energie a špatná funkce orgánů.

Zvýšení příjmu vody a podávání zdravé stravy jsou klíčovými faktory pro snížení rizika LUTD.

I výběr misky je pro kočku důležitý

Podporovat kočku v pití není vůbec snadné, protože kočky přirozeně málo pijí, a navíc jsou vybíravé, i když jim nabízíte každý den čistou čerstvou vodu. Kočky si vybírají i misku, ze které budou vodu pít. Záleží na jejím materiálu, velikosti i umístění v domácnosti. Miska by neměla být plastová, protože může nasáknout různými pachy. Měla by být dostatečně velká, aby se hmatové vousky kočky při pití nedotýkaly jejich okrajů. V domácnosti je vhodné umístit misku s vodou na klidné místo, pokud možno ne příliš blízko misky s krmivem a v dostatečné vzdálenosti od kočičí toalety.

PURINA PRO PLAN HC Hydra Care, nový koncept v hydrataci koček

HC Hydra Care je převratný doplněk s vynikající chutí, který prokazatelně zvyšuje příjem vody u koček, ředí jejich moč, a tím zlepšuje stav jejich hydratace. Po podávání HC Hydra Care můžete u své kočky pozorovat větší spokojenost v důsledku zdravější funkce jejích orgánů, a také lesklejší srst díky lepší hydrataci kůže.

PURINA PRO PLAN HC Hydra Care, třetí miska jako jednoduché řešení

Přidání kapsičky PURINA® PRO PLAN® Hydra Care, hydratační doplněk stravy pro kočky, jako doplňku k běžnému krmivu koček pomáhá zvýšit jejich příjem vody a dodat jim zdravotní benefit, zvláště u koček, které to potřebují, mají zdravotní problémy, jsou oslabené, dehydratované nebo málo pijí.