Zara

Senior Veterinarian @Purina

Zara.jpg

JAK SE VYRÁBÍ?

Přejděte do sekce >

Nepochybně. Kompletní a vyvážená strava podávaná ve správném množství je základem dlouhého a spokojeného života našich domácích mazlíčků.

Během nepřetržitého úsilí, které déle než 90 let věnujeme výzkumu, vývoji a inovacím, neustále zlepšujeme receptury a vytváříme nutričně vyvážená krmiva, která jsou šitá na míru mimořádně proměnlivým nárokům konkrétních zvířat. Ve skutečnosti jsme jediným výrobcem krmiv pro domácí mazlíčky, který realizoval celoživotní studii u psů (probíhala 14 let). Studie prokázala, že pokud si psi udržují optimální tělesnou kondici, může se u nich výrazně zvýšit délka dožití, a to až o 15 procent (1,8 roku u labradorských retrívrů zařazených do studie), a také kvalita života. Výstupem z této průlomové studie byla 9bodová škála hodnocení tělesné kondice, kterou v celosvětovém měřítku používá Světová asociace veterinárních lékařů malých zvířat (WSAVA). Výživu dnes přitom oficiálně všichni veterináři hodnotí jako 5. známku života během základní zdravotní prohlídky psů a koček.

V současné době nabízíme krmiva s funkčními surovinami a přísadami, které psům a kočkám přinášejí specifické výhody. Některá naše krmiva působí synergicky s léčbou u zvířat podstupujících veterinární terapii. Zároveň neustále zkoumáme možnosti posilování imunity a optimalizace zdravotního stavu zvířat.