Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pro vaše miláčky.
Kočka seděla na pohovce

Vše o kočkách

Vyberte to nejlepší krmivo pro svou kočku, inspirujte se radami našich odborníků nebo si vyplňte kvíz pro výběr toho správného plemene pro vás. Ať už potřebujete objevit cokoli, jsme tu pro vás, abychom vám pomohli najít odpovědi na všechny otázky týkající se vašich kočičích mazlíčků.

Kočka u misky s jídlem
Výživa a krmení
Naše produkty pro kočky
Hledáte vhodné krmivo pro svého chlupatého kamaráda? U nás je z čeho vybírat! Nabízíme vše od granulí po kapsičky, od produktů pro koťata až po seniory nebo od kompletního krmiva po speciální diety. Projděte si naši nabídku a najděte něco mňaumózního pro svého kočičího mazlíčka.
Zrzavá kočka na rameni majitele
Purina ví, jak na to
Odborná péče o kočky
Na tu správnou péči o kočku se vyplatí zeptat se přímo odborníků z Puriny. Přečtěte si, co říkají o výživě, chování, vývoji, zdraví a dalších oblastech života vaší kočky.
Felix
Představuje
Felix

Dopřejte své kočce její oblíbené příchutě

Co kdybyste si mohli koupit balení, ve kterém najdete jenom příchutě, které vaše kočka miluje? S balíčky Felix Pick'n'Mix to jde! Vyberte 6 oblíbených příchutí a sestavte si vlastní set se 120 kapsičkami, který vám doručíme až ke dveřím. Prohlédněte si naši širokou nabídku příchutí s lahodnými recepturami pro dospělé i starší kočky a sestavte si balíček, u kterého bude vaše kočička vrnět blahem.

Které plemeno je pro mě to pravé?

Velký plyšák nebo malý tygřík? Krátkosrstá nebo chlupatá? Domácí povaleč nebo venkovní průzkumník? Mezi desítkami plemen může být těžké vybrat to nejvhodnější pro vás. Odborníci z Puriny vám pomůžou najít kotě, které si bude nejlépe rozumět s vaším životním stylem.

Liveclear produkt
Představuje
Pro Plan

Představujeme PRO PLAN® LIVECLEAR

První a jediné krmivo na světě, které snižuje množství alergenů a zároveň je pro kočky bezpečné a ohleduplné. Aby mohly být s námi doma a hovět si na klíně.

Objevte více

Kočka na klíně majitele
Purina ví, jak na to
Pořizujeme si kočku
Plánujete pořídit si do rodiny nového kočičího kamaráda, ale nevíte, kde začít? Spolehněte se na Purinu. Provedeme vás procesem adopce, poradíme vám, jak oslovit chovatele a jaké výhody vám pořízení kočky přinese. Dokonce vám pro ni pomůžeme vybrat i ideální jméno.
Purina Club
Newsletter
Purina Club
Věříme, že lidé a domácí mazlíčci patří odjakživa k sobě. Naše krmivo a znalosti vás podpoří v každé etapě tohoto vzácného přátelství a vaší společné cesty se psem. Přihlaste se k odběru newsletteru, aby vám neunikly žádné novinky!
Dvě kočky se krmí z misky
Krmení a výživa
Kdy přejít z krmiva pro koťata na krmivo pro dospělé kočky a jak často by měl váš mazlíček dostávat svou porci? Projděte si naše články s radami od odborníků z Puriny o krmení a výživě.
Starší kočka na klíně majitele
Purina ví, jak na to
Starší kočka
Pomozte své kočce prožít šťastný život a dožít se v dobré kondici vysokého věku. Spolehněte se na rady našich odborníků na vše, od výživy až k péči o zdraví.
tým CES

Obraťte se na nás

Pokud máte dotaz týkající se vaší kočky či vašeho psa, anebo kteréhokoliv produktu společnosti Purina, členové našeho týmu vám rádi pomohou.