Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pro vaše miláčky.
PPVD kočka a pes
Pro Plan Vet Diets
Sortiment veterinárních diet, který splňuje požadavky na výživu u specifických zdravotních problémů psů a koček.

Řada veterinárních diet PRO PLAN® Veterinary Diets byla vytvořena pro veterinární lékaře, aby jim pomohla nutričně podpořit terapii specifických zdravotních problémů psů a koček. Sortiment klinických diet a souvisejících produktů umožňuje veterinárním lékařům zefektivnit léčbu cílenou ověřenou dietou vyvinutou na základě vědeckých poznatků.

Vezměte prosím na vědomí, že veterinární diety jsou určeny pro nutriční podporu psů a koček se specifickými zdravotními problémy a nevylučují vhodnou léčbu. Veterinární diety by měly být používány pod dohledem veterinárního lékaře.

PPVD Kočičí
Pro kočky
Zjistěte více o PURINA® PRO PLAN® VETERINARY DIETS pro kočky
Zjistěte více o účinné klinické výživě od Purina PRO PLAN Veterinary Diets. Sortiment pro kočky zahrnuje široké spektrum potřebných vlastností, které pokrývají 9 medicínských indikací a umožňují odborně řešit specifické požadavky na výživu podle konkrétní diagnózy pacienta, a přispět tak k jeho životní pohodě.
PPVD pes
Pro psy
Zjistěte více o PURINA® PRO PLAN® VETERINARY DIETS pro psy
Zjistěte více o účinné klinické výživě od Purina PRO PLAN Veterinary Diets. Sortiment pro psy zahrnuje široké spektrum potřebných vlastností, které pokrývají 12 medicínských indikací a umožňují veterinárním lékařům zefektivnit léčbu cílenou ověřenou dietou vyvinutou na základě vědeckých poznatků.