Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pro vaše miláčky.
Felix

Krmivo pro kočky Felix Sensations

Křehké kousky pro potěšení Vaší kočky servírované v různě ochuceném želé nebo omáčkách pro mimořádnou chuť a lákavou vůni. Dostupné v široké řadě kombinací chutí.
Stránka s výpisem Felix Sensations
Filter
Filtry:

Purina Felix Sensation je řada lahodných krmiv vyrobených z kvalitních surovin, které vypadají, voní a chutnají, jako jídlo, které byste si sami uvařili. Vybrat si můžete mezi Felix Sensation Jellies nebo Felix Sensation Sauces.​

Každé krmivo Felix Sensations Jellies obsahuje křehké kousky pro potěšení Vaší kočky, servírované v různě ochuceném želé pro mimořádnou chuť a lákavou vůni, která potěší smysly Vaší kočky.​

Každé krmivo Felix Sensations Sauces obsahuje křehké kousky pro potěšení Vaší kočky, snoubící se s různě ochucenými omáčkami pro šťavnaté překvapení.

Zároveň jsou zdrojem esenciálních omega-6 mastných kyselin a mají správně vyváženou kombinaci minerálních látek a vitamínů, aby uspokojily 100 % denních potřeb Vaší kočky.

To není všechno! Felix Sensations Jellies a Sauces jsou dostupné v široké řadě kombinací chutí v želé, aby každý den uspokojili lásku Vaší kočky po rozmanitosti. Takže pokud máte to štěstí mít kočku senzační jako Felix, potěště její smysly s Felix Sensation Jellies nebo Felix Sensation Sauces!