Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pro vaše miláčky.
Podporujeme programy, které se zaměřují na zodpovědný přístup k domácím mazlíčkům

Podporujeme programy, které se zaměřují na zodpovědný přístup k domácím mazlíčkům

Věříme, že když budeme ukazovat, jak být zodpovědnými majiteli, bude se lidem a mazlíčkům spolu lépe žít.

Náš cíl

Do roku 2030 se do našich programů zapojí 3 000 000 lidí.

Náš závazek

Proč je to důležité

Stát se majitelem domácího mazlíčka je obohacující zkušenost. Umí přinést nejen radost, ale také prospívá zdraví a napomáhá ke spokojenému životu. Je to ale zároveň i velká zodpovědnost. A protože někdy není snadné zjistit, co je pro ně nejlepší, chceme nabízet důležité a odborné informace a rady. Děti jsou budoucí generací majitelů domácích mazlíčků. Věříme, že je důležité, aby se i ony naučily, jak komunikovat se zvířaty, a respektovaly jejich osobité potřeby.

Proto budeme vytvářet digitální nástroje a financovat aktivity, jako je například aplikace Zigzag Puppy Coach.

Ta umí navrhnout individuální výcvikový plán podle plemene a věku a pomáhá tak novým majitelům naučit štěně základním dovednostem. Ve spolupráci s odbornými partnery se zaměřujeme i na vzdělávání dětí. Společně realizujeme programy, které dětem pomáhají lépe porozumět chování domácích mazlíčků a učí je, jak se o zvířata starat.

Jak to vidíme

Ve společnosti Purina věříme, že když jsou lidé a domácí zvířata spolu, je jejich život bohatší. Víme také, že být zodpovědným majitelem domácího mazlíčka má výhody nejen pro lidi a zvířata, ale také pro celou naši společnost. Proto chceme, aby co nejvíce lidí domácím mazlíčkům opravdu rozumělo.

Žena výcvik psa

Soužití s domácími mazlíčky nám může přinést radost a lásku. Je důležité myslet na jejich potřeby, aby se cítili šťastní, v bezpečí a milovaní.

Odborníci ze společnosti Purina

Současné aktivity

Po celé Evropě už řadu let úspěšně organizujeme programy, které podporují zodpovědné vlastnictví mazlíčků. V Portugalsku například spolupracujeme s KidZanií, tréninkovým krytým městečkem pod záštitou ministerstva školství, kde si mohou děti vyzkoušet, jaké je to být dospělý. Právě tam jsme otevřeli první veterinární kliniku Purina Pet School, která simuluje návštěvu veterináře a pomáhá dětem naučit se, jak se starat o kočky a psy. Chceme, aby děti věděly, co jejich mazlíčci potřebují a jak důležitá je veterinární péče. Všechny školy, které navštíví KidZanii, dostávají naše materiály o Pet School. Během prvních tří měsíců od otevření kliniky se zde vystřídalo více než 8 500 dětí.

Nestlé CVS: vytváříme hodnoty pro všechny

Stejně jako se snažíme zlepšovat život domácích mazlíčků a jejich milujících majitelů, zavázala se i naše mateřská společnost Nestlé zvyšovat kvalitu života a přispívat ke zdravější budoucnosti jednotlivců a rodin, od našich komunit až po naši planetu.

Přečtěte si víc o Nestlé a její roli ve společnosti.

Dívka běží se psy
Náš vliv
Naše závazky
Jsme odhodláni dělat ještě více pro mazlíčky, pro jejich milující majitele, i pro planetu, kterou sdílíme. Proto jsme se zavázali plnit šest závazků značky Purina.