S nadšením pro vaše miláčky.
Ovner se psem

Spolupracovat s organizacemi, které se věnují adopci mazlíčků

V Purině věříme, že si každý mazlíček zaslouží milující domov. Proto jsme navázali spolupráci s celou řadou organizací, které podporují adopci zvířat.

Náš cíl

Nejpozději v roce 2025 budeme spolupracovat s organizacemi, které se věnují adopci mazlíčků. Podpoříme, co se osvědčilo, a pomůžeme zvýšit počet adopcí.

Náš závazek

Proč je to důležité

Adopci mazlíčků podporujeme od samého začátku. Chceme, aby všechna zvířata našla láskyplný domov. Ostatně, toto téma bylo součástí našich původních závazků z roku 2016. V některých zemích se pandemie covid-19 a následná krize odrazila ve zvýšeném počtu opuštěných psů a koček. Útulky se musely s těmito následky potýkat, a tak se náš závazek stal ještě důležitějším. I nadále budeme spolupracovat s našimi partnery, abychom podpořili adopci zvířat a společně sdíleli, co se osvědčilo.

Jak to vidíme

Ve společnosti Purina milujeme domácí mazlíčky a jsme přesvědčeni, že život s nimi svědčí jednotlivcům i celé společnosti. Majitelé bez svých miláčků prostě nemohou být, mají je rádi a ve většině případů se o ně dobře starají. Nicméně v důsledku ekonomických a sociálních vlivů se každoročně ocitnou bez páníčka tisíce psů, koček a dalších mazlíčků. A jejich počet neustále roste.

Ovner svého psa obejme


Víme, že máme jedinečnou možnost podporovat adopci. Proto v celé Evropě spolupracujeme s nejrůznějšími organizacemi a pomáháme tak zvyšovat počet mazlíčků umístěných do nových domovů. Darujeme útulkům krmivo a podporujeme celou řadu osvětových a vzdělávacích kampaní, které zdůrazňují výhody a povinnosti spojené s adopcí domácích zvířat. Důležitou součástí naší podpory jsou příspěvky na krmení. To se ukázalo jako ještě důležitější během pandemie covid-19, která zasáhla i do financování útulků. Tehdy jsme darovali miliony balení krmiva nejen spolupracujícím organizacím, ale také jednotlivcům, kteří potřebovali naši pomoc a podporu.

Víme, že pouto mezi mazlíčkem a člověkem přináší mnoho výhod. Proto hledáme fungující řešení, která umožní adopci. Zlepšíme tak život mazlíčkům, kteří potřebují druhou šanci, i lidem, kteří je milují.

Purina odborníci

Nestlé CVS: tvoříme hodnoty pro všechny

Stejně jako se snažíme zlepšovat život domácích mazlíčků a jejich milujících majitelů, zavázala se i naše mateřská společnost Nestlé zvyšovat kvalitu života a přispívat ke zdravější budoucnosti jednotlivců a rodin, od našich komunit až po naši planetu.

Přečtěte si více o Nestlé a její roli ve společnosti.

Dívka běží se psy
Náš vliv
Naše závazky
Jsme odhodláni dělat ještě více pro mazlíčky, pro jejich milující majitele, i pro planetu, kterou sdílíme. Proto jsme se zavázali plnit šest závazků značky Purina.