S nadšením pro vaše miláčky.
Beagle sedí majitelce na klíně, zatímco ona pracuje

Domácí mazlíčci v práci a covid-19

Přemýšlíte o opětovném přivítání psů do vaší kanceláře? Seznamte se s opatřeními, která jsme zavedli, a našimi nejlepšími tipy.​

V Purině bezmezně věříme, že domácím mazlíčkům a lidem je spolu lépe. To je důvod, proč jsme z programu Mazlíčci v práci udělali jeden z našich 10 závazků Purina ve společnosti.

Jsme přesvědčeni, že dnes více než kdy jindy hraje program Mazlíčci v práci důležitou roli v pomoci lidem zvládat rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem a zažít, jak velký vliv mohou mít domácí zvířata na pracovišti.

Navzdory této neobvyklé době jsme se snažili upravit naše zásady programu Mazlíčci v práci tak, aby se psi vrátili do našich kanceláří bezpečně a v souladu s vládními směrnicemi.​

Nejlepší Purina tipy, jak přivítat psy zpět do kanceláře

Vzhledem k tomu, že se v kancelářích zavádějí přísná hygienická pravidla a dochází k jejich přestavbě s cílem udržet sociální odstup, možná vás bude zajímat, jaká opatření je třeba zavést, abyste mohli psy v kanceláři opět přivítat.

Od července 2022 jsme v omezené míře testovali návrat psů zpět do naší kanceláře v Gatwicku a nyní se můžeme podělit o praktické rady a tipy, které pomohou dalším organizacím a majitelům domácích zvířat využít toho, co jsme se během této zkušební fáze naučili.

Border kolie vyhlížející z okna
Purina zkušenosti
Bojíte se separační úzkosti?
Mnoho z nás strávilo posledních pár měsíců doma se svými čtyřnohými kamarády. Pokud vám situace nedovolí přivést svého psa do práce, mohli byste se začít obávat, že bude trpět separační úzkostí. S naším průvodcem se dozvíte, jak svému psovi ulehčit, když zůstane sám doma.
Bígl u stolu s krabicemi Bonio
Mazlíčci v práci
Máte zájem o zavedení programu Mazlíčci v práci na vašem pracovišti?
Chceme využít našich zkušeností s povolováním přítomnosti domácích zvířat v našich kancelářích a pomoci ostatním společnostem udělat totéž. Pokud máte zájem o to, aby vaše pracoviště bylo přátelské k domácím zvířatům, kontaktujte nás a my vám pomůžeme!
tým CES

Obraťte se na nás

Pokud máte dotaz týkající se vaší kočky či vašeho psa, anebo kteréhokoliv produktu společnosti Purina, členové našeho týmu vám rádi pomohou.