Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pro vaše miláčky.
Dva psi sedí u kancelářské budovy

Mazlíčci v práci

Pomůžeme vám vytvořit kancelář přátelskou pro domácí mazlíčky.

Pokud jste ochotni zavést program Mazlíčci v práci ve vaší společnosti a třeba se i připojit, rádi vám pomůžeme.

Naše kanceláře, které jsou přátelské k domácím mazlíčkům po celé Evropě, se liší velikostí, počtem zaměstnanců, architekturou i pracovní kulturou. Díky tomu máme dostatek zkušeností a znalostí, abychom mohli zavést program Mazlíčci v práci ve velmi odlišných prostředích.

Stačí nám napsat na adresu pawallianceuk@purina.nestle.com. Uveďte prosím název vaší společnosti, velikost, lokaci a vaši pozici – pomůže nám to kontaktovat vás s podporou co nejvíce přizpůsobenou vašim potřebám.

Co je program Mazlíčci v práci?

Program Mazlíčci v práci, kterou vytvořila společnost Nestlé Purina, je dobrovolné neziskové spojení společností, které usnadňují chov a péči o domácí mazlíčky tím, že jim otevřely své dveře. Naši členové si uvědomují, že domácí mazlíčci mají nesmírně pozitivní vliv na naše zdraví a pohodu, a jsou příkladem pro ostatní firmy, jak cenné může být pracoviště, které je přátelské k domácím mazlíčkům.

Výhody členství v programu Mazlíčci v práci

Členové programu Mazlíčci v práci získají jedinečný přístup k informacím a podpoře při zavádění tohoto programu ve svých kancelářích od odborníků Nestlé Purina. To může mimo jiné zahrnovat podporu při zřizování pilotního projektu včetně konzultací.

Kdo se může stát členem?

O členství v programu Mazlíčci v práci může bezplatně požádat jakákoli společnost.