Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pro vaše miláčky.
Pes na hřišti

Psí hřiště Purina®

Bohužel termín pro podání přihlášek skončil. Aktuálně probíhá vyhodnocení žádostí.

Purina® psí hřiště stavíme na principech cirkulární ekonomiky

Naše řešení psího hřiště je příznivé k životnímu prostředí. Všechny překážky jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu ze „žlutých kontejnerů“, a tento projekt tak podporuje cirkulární ekonomiku. 

Místo pro každodenní setkávání a vzájemnou inspiraci

Hřiště nenahrazuje agility trénink, ale slouží ke každodennímu venčení a procházkám. Je také ideálním místem k setkávání psích páníčků, ke sdílení informací a vzájemné inspirace. Překážky jsou navrženy tak, aby byly vhodné i pro menší rasy psů anebo pro pejsky, kteří nejsou zvyklí na agility trénink. Hlavním cílem hřiště je zajištění prostoru pro volný výběh. 

Překážky byly navrženy pod vedením agility trenéra. Díky tomu jsou zajištěny všechny bezpečnostní požadavky a maximální prožitek z pohybu pro všechny psí návštěvníky.

Úspěšná instalace hřiště může vypadat třeba takto:

Co Purina® obcím nabízí

Ve vybraných obcích nainstalujeme psí překážky a další prvky pro psí hřiště na míru. Na tyto překážky poskytneme dvouletou záruku. Pomůžeme s propagací hřiště a s tvorbou komunikačních materiálů (bannery pro webové stránky, posty na Facebook a Instagram) a/nebo výrobou tištěných materiálů (plachty, plakáty, letáčky).

Vlastníkem a organizátorem hřiště je v obou případech obec, její vedení tak má vše pod kontrolou.

Počet projektů, které Purina® může uskutečnit, je omezený. V případě vyššího zájmu, než jsme schopni pokrýt, budeme obce vybírat na základě uvedených informací – zejména motivace (možno uvést v přihlašovacím formuláři) do finálního kola. Pokud i ve finálním kole bude zájem převyšovat naši kapacitu, proběhne výběr formou soutěžního losování.

Termín uzavření přihlášek pro rok 2023 je 30.9.

Kdo může o psí hřiště požádat?

Jste-li zastupitelem obce, můžete se pro svou obec pokusit získat psí hřiště Purina®. Prosím, pečlivě si přečtěte naše podmínky Purina® a vyplňte formulář níže.

Kontaktovat vás budeme do 27. října 2023.

 

 


 

Reference

„Psí hřiště si místní získalo, a nejen je, od jeho počátku k nám jezdí i lidé z okolí. Dokonce i někteří z místních počátečních skeptiků hřiště se svými psy pravidelně využívají. Je to opravdu vydařený projekt, který naši obyvatelé velmi uvítali a chválí si ho. Setkáváme se s překvapenými reakcemi ve vztahu k revitalizované lokalitě, přerod černé skládky v otevřený kultivovaný prostor je velká změna. Lidé se však vracejí především kvůli možnosti nechat svého psa vybít energii v bezpečném prostoru, naučit ho něco nového. Ekologický přesah tohoto projektu je třeba dále více zdůrazňovat, ale s cirkulární ekonomikou se setkáváme stále častěji a věřím, že i toto návštěvníci oceňují.“

Karolína Trnková, starostka obce Nedvězí u Prahy

 


 

 

Nabídka je omezena počtem hřišť, která plánujeme realizovat. V případě vyššího zájmu, než jsme schopni pokrýt, budeme obce vybírat dle pořadí zaslání přihlášek a motivace. Dalším obcím nabízíme kompletně vypracovaný projekt a součinnost při plánování výstavby.

tým CES

Obraťte se na nás

Pokud máte dotaz týkající se vaší kočky či vašeho psa, anebo kteréhokoliv produktu společnosti Purina, členové našeho týmu vám rádi pomohou.