Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pro vaše miláčky.
Psi hriste

Získejte pro svou obec psí hřiště

Ve společnosti Purina® věříme, že aktivně trávený čas pomáhá rozvíjet pouto mezi páníčkem a pejskem. Snažíme se proto podpořit obce při vybudování psího hřiště. Místa, kde se mohou psi pod dozorem svých majitelů volně a bezpečně pohybovat a rozvíjet své dovednosti.

Purina® psí hřiště stavíme na principech cirkulární ekonomiky

Naše řešení psího hřiště je příznivé k životnímu prostředí. Všechny překážky jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu ze „žlutých kontejnerů“, a tento projekt tak podporuje cirkulární ekonomiku. 

Výhodou pro obec je také to, že instalace hřiště může pomoci dosáhnout strategických i dílčích cílů udržitelného rozvoje (ESG).

___________________________________________________________________________

Místo pro každodenní setkávání a vzájemnou inspiraci

Hřiště nenahrazuje agility trénink, ale slouží ke každodennímu venčení a procházkám. Je také ideálním místem k setkávání psích páníčků, sdílení informací a vzájemné inspirace. Překážky jsou navrženy tak, aby byly vhodné i pro menší rasy psů anebo pro pejsky, kteří nejsou zvyklí na agility trénink. Hlavním cílem hřiště je zajištění prostoru pro volný výběh. 

Překážky byly navrženy pod vedením agility trenéra. Díky tomu jsou zajištěny všechny bezpečnostní požadavky a maximální prožitek z pohybu pro všechny psí návštěvníky.

Úspěšná instalace hřiště může vypadat třeba takto:

Co Purina® obcím nabízí

Ve vybraných obcích nainstalujeme psí překážky a další prvky pro psí hřiště na míru. Na tyto překážky poskytneme dvouletou záruku a budeme sdílet veškeré technické výkresy, včetně návodu na údržbu. Dále pomůžeme s tvorbou komunikačních materiálů, jako jsou bannery pro webové stránky, posty na Facebook a Instagram a plachty k umístění v prostorách budoucího hřiště. Pomůžeme také s přípravou a tiskem informačních letáčků. Počet projektů, které společnost Purina® může zrealizovat, je omezený. Obcím, které se přihlásí, ale nebudou pro realizaci projektu vybrány, nabízíme, že s nimi nasdílíme know-how a zkušenosti. Budou tak moci hřiště realizovat svépomocí.

Vlastníkem a organizátorem hřiště je v obou případech obec, její vedení tak má vše pod kontrolou.

Kdo může o psí hřiště požádat?

Jste-li zastupitelem obce, můžete se pro svou obec pokusit získat psí hřiště Purina®. Prosím pečlivě si přečtěte podmínky společnosti Purina® a vyplňte formulář níže. Do dvou týdnů vás budeme kontaktovat.

QUALIFIO FORMULÁŘ

Nabídka je omezena počtem hřišť, která plánujeme realizovat. V případě vyššího zájmu, než jsme schopni pokrýt, budeme obce vybírat dle pořadí zaslání přihlášek a motivace. Dalším obcím nabízíme kompletně vypracovaný projekt a součinnost při plánování výstavby.

tým CES

Obraťte se na nás

Pokud máte dotaz týkající se vaší kočky či vašeho psa, anebo kteréhokoliv produktu společnosti Purina, členové našeho týmu vám rádi pomohou.