Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pro vaše miláčky.
Získejte barel

Jak získat barel s fotkou?

  1. Nakupte kdykoliv v průběhu dvou měsíců od 30.6.2023 u našich prodejních partnerů alespoň dvě balení granulí Pro Plan pro psy nebo kočky a uchovejte si účtenku. Hmotnost jednoho balení musí být minimálně 7 kilogramů.
  2. Vyplňte na této stránce formulář s kontaktními údaji a informacemi o vašem mazlíčkovi.
  3. Nahrajte scan nebo fotografii účtenky, jako doklad o koupi. Dále nahrajte také fotografii vašeho mazlíčka, kterou chcete na barel umístit a vyplňte text, který bude pod fotografii.

Seznam výherců budeme průběžně zveřejňovat na této stránce. Akce bude ukončena po dosažení počtu 180 správně vyplněných formulářů.

 
Barel a produkty
Praktický barel na krmivo
Praktický barel, ve kterém uskladníte až 20 kg granulí je vyroben z kvalitního potravinářského plastu s pevně uzavíratelným víkem. Díky němu se ke granulím nedostane vlhkost, a je tak zajištěno optimální skladování krmivo, které zaručí jeho delší křupavost. Barel vám navíc na míru ozdobíme fotkou vašeho mazlíčka a jeho jménem.
Pro psy
Pro psy
Objevte PRO PLAN® pro psy
Věříme, že výživa je základem dlouhodobého zdraví a pohody. Objevte naše produkty přizpůsobené všem potřebám vašeho psa.
Pro kočky
Pro kočky
Objevte PRO PLAN® pro kočky
Vyvinuli jsme řadu pokročilých, kompletních a vyvážených receptur, které vaší kočce nabízejí vynikající výživu s vědecky prokázanými výhodami, které jí pomohou udržet si dlouhý a zdravý život.