Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pro vaše miláčky.
Sampling Dentalife

Podívejte se psovi na zoubek a získejte vzorky Dentalife® zdarma

Dentální hygiena bývá v péči o psa bohužel daleko za péči o srst či drápky. Přečtěte si, jak pečovat o chrup vašeho mazlíčka, zodpovězte tři jednoduché otázky a získejte vzorky dentálních pamlsků Dentalife® ZDARMA.

Akci platí do 29. října 2023, nebo do vyčerpání zásob.

Pravidla akce

Nejde jen o krásu

Nedostatečná dentální hygiena není jen estetický problém. Bohužel může vést k vážným zdravotním komplikacím jako například k ústupu dásní, úbytku kostí kolem zubů až k jejich vypadávání. V extrémních případech může dojít i ke zlomenině čelisti v důsledku eroze kosti způsobené bakteriemi nebo onemocnění srdce, plic a ledvin způsobené infekcí.

Čistota půl zdraví
Čistota půl zdraví
Začít čistit zuby vašemu chlupatému příteli byste měli ihned po výměně mléčných zubů, což bývá někdy mezi 2. a 7. měsícem věku. Pomalými trpělivými pokusy za pomoci speciálního či dětského měkkého kartáčku v ideálním případě docílíte toho, že si pejsek postupně nechá zuby v klidu každý den vyčistit. Nikdy nepoužívejte zubní pastu pro lidi, je pro psy nebezpečná.
Nepříjemný dech není normální

Pokud při mazlení s vaším psem cítíte nejen radost, ale i intenzivní pach z jeho úst, zbystřete. I psy mohou trápit bakterie, které se v usazených vrstvách množí a způsobují parodontální potíže a nepříjemný zápach. Komplikace z neléčeného zánětu mohou vést k vážným zdravotním komplikacím, je proto naprosto zásadní jen nepřekrývat případný zápach, ale efektivně řešit jeho příčinu.

Co když pejsek čištění vehementně odmítá?

Někteří chlupáči dávají z různých důvodů najevo, že sahání na zuby není zrovna jejich oblíbená zábava. Trpělivým tréninkem můžete tento jejich blok odstranit. Než se vám to povede, sáhněte po rychlé, chutné a pohodlné pomoci v podobě dentálních tyčinek.

Tyčinka Dentalife® Daily Oral Care omezuje vznik zubního kamene a pomáhá omezovat tvorbu zubního plaku. Jedna minuta žvýkání odpovídá jedné minutě čištění zubů. Stačí tedy jedna tyčinka denně. Její měkčí porézní textura jemně čistí dásně, a především i těžko přístupné zadní zuby. Dochází tak k přirozenému mechanickému čištění, které je psovi podstatně příjemnější než čištění kartáčkem.

Novinka společnosti Purina dentální tyčinka Dentalife® ActivFresh díky svému unikátnímu složení aktivně bojuje s bakteriemi, které jsou příčinou nepříjemného zápachu z ústní dutiny psa.