Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pro vaše miláčky.
Jak pomoci kočce zvládat léto

Jak pomoci kočce zvládat léto

Léto máme spojené s teplem a dovolenými. Málokdo ale ví, že musí tomuto období také přizpůsobit péči o svého kočičího mazlíčka. Přečtěte si, jak správně pečovat o vaši kočku v létě a získejte pro ni vzorek doplňku stravy PRO PLAN®  Hydra Care nebo FortiFlora zdarma.

Pravidla akce

JAK PODPOŘIT HYDRATACI?

Kočky jsou sice od přírody zvyklé na menší přísun vody. Stejně jako u lidí, i u koček může nedostatečná hydratace významně ovlivnit zdraví a vzhled. Ideální nenásilná cesta, jak eliminovat rizika spojená s dehydratací, jako je například onemocnění dolních močových cest (LUTD), nedostatek energie, problémy s kůží nebo špatná funkce orgánů jsou kapsičky PRO PLAN® Hydra Care.

JAK SE PRO PLAN® Hydra Care PODÁVÁ?

PRO PLAN® Hydra Care prokazatelně zvyšuje hydrataci, zlepšuje ředění moči a předchází tak problémům s močovým ústrojím. Kočky jsou aktivnější a jejich srst lesklejší. Kapsička má pouhých 19 kcal, může se tedy použít jako doplněk k obvyklé dávce krmiva. Kočky si pochutnají a ani si nevšimnou, že jste jim nenápadně dodali něco zdraví prospěšného.

KOČKY A STRES
KOČKY A STRES
Kočky jsou velmi citlivé na změny. Někdy stačí změnit místo, kam dáváte misku s krmivem a váš mazlíček je rázem nesvůj. Kočka může dokonce tesknit, když odjedete na dlouhou dovolenou. Bohužel však většinu koček stresuje i to, když je vezmete s sebou. Nové prostředí i cesta kladou na jejich nervový systém vysoké nároky.

JAK POMOCI KOČCE SE ZVLÁDÁNÍM STRESU?

Pro někoho může být překvapivé zjištění, že právě stres může narušit rovnováhu střevního mikrobiomu. Pokud je kočka z něčeho nesvá, plánujete s ní měnit prostředí, vydat se na dovolenou či vás doma čekají větší změny, je dobré nasadit kočce probiotika, která jí pomohou udržet zdravý střevní mikrobiom. Probiotika jsou živé mikroorganismy velmi podobné těm, které přirozeně nastolují rovnováhu v trávicím traktu a bojují proti jeho osídlení škodlivými patogeny. Probiotika PRO PLAN® FortiFlora jsou vhodná pro všechny věkové kategorie koček. FortiFlora navíc obsahuje antioxidanty, živé bakterie mléčného kvašení a vitaminy A, E a C, které mohou pomoci podpořit imunitní systém.