Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pro vaše miláčky.
Dog Sampling Sep

Podzimní radosti s vaším psem: Jak zajistit jeho pohodu a zdraví

Podzim přináší chladnější dny, barevné listí a nové výzvy v péči o naše čtyřnohé kamarády. Přečtěte si, jak se postarat o svého psa během této roční doby a získejte vzorek krmiva na míru potřebám vašeho mazlíčka.

Pravidla akce

Kůže a srst v podzimním větru

Stejně jako my začínáme sahat do skříní pro teplejší vrstvy oblečení, i naši pejsci pomalu opouští letní outfit a zahajují přesrsťování do teplejšího kabátu. Nezapomeňte během něj na pravidelné kartáčování, to uvolní odumřelou srst a podpoří cirkulaci krve. Vlhkost a chlad mohou být pro citlivou kůži vašeho psa náročné. Je proto důležité zvolit krmivo, které podporuje zdravou kůži a srst, aby se váš pes cítil skvěle nejen během větrných podzimních dnů. Takovým krmivem je PRO PLAN® Medium Adult Dog Sensitive Skin.

Imunita je spojená se zažíváním

Ani psům se nevyhýbají nemoci, posilování jejich imunity by proto mělo být samozřejmostí. Základním stavebním kamenem imunity je kvalitní, dobře stravitelná a vyvážená strava plná potřebných živin. Kvalitní krmivo pro psa již v sobě obsahuje všechny živiny, minerály a vitamíny. Pro podporu střevní mikroflóry vyzkoušejte krmivo s prebiotiky PURINA® PRO PLAN® Medium Adult Dog Sensitive Digestion.

Starší psi a podzimní klid

S přicházejícím chladem může vašemu starému psovi trvat déle, než se po ránu rozehřeje. Krmivo pro staré psy je navrženo tak, aby jim poskytlo všechny potřebné živiny a podpořilo jejich klouby a svaly.

U velkých plemen se navíc často artróza začne hlásit už kolem pátého roku věku. V kombinaci s chladným počasím můžete zpozorovat kulhání, špatné dopadání na nohu nebo těžký pohyb. Klíčové živiny, které pomáhají udržet zdravé klouby aktivních psů obsahuje PRO PLAN® Medium & Large Adult 7+ Age Defence.

Štěňata a podzimní objevování

Pro štěňata je každé roční období dobrodružstvím. Aby měla dostatek energie pro své podzimní výpravy, je důležité zvolit krmivo, které jim poskytne vše, co potřebují pro růst a vývoj. Ideální je krmivo obsahující kolostrum neboli mlezivo, což je první mateřské mléko savců. PRO PLAN® Medium Puppy Healthy Start pomáhá optimalizovat rovnováhu střevní mikroflóry a rozvíjí a posiluje imunitu až o 50 %.