Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pro vaše miláčky.
Správný výběr krmiva pro lepší život vašeho psa!

Správný výběr krmiva pro lepší život vašeho psa!

Tato akce byla ukončena.
Děkujeme za Vaši účast. Pokud jste nestihli soutěžit, nebojte se, brzy pro Vás přichystáme další akci. Přihlaste se k Purina Clubu, aby Vám žádná novinka neunikla.

Pravidla akce

VÝBĚR KRMIVA PODLE VELIKOSTI PLEMENE

Různé velikosti plemen vykazují velké rozdíly ve fyzických aktivitách, z toho také vyplývají velmi odlišné nutriční potřeby. Proto je volba správné výživy základem jejich dlouhodobého zdraví. Jiný typ krmiva budou potřebovat malí a střední psi, jiný atletická plemena, která spotřebují více energie. Jiné krmivo zase potřebují velká robustní plemena, která musí nabrat hodně svalové hmoty, aby netíhla k obezitě a nezatěžovala klouby. Krmivo pro menší plemena má zase příklad mimo jiného energetického složení také menší granule, kterých se velká plemena musí naopak vyvarovat, aby nedošlo k riziku jejich vdechnutí. 

VÝBĚR KRMIVA PODLE VĚKU PSA

Výživové potřeby každého psa se s věkem přirozeně mění. Během prvního roku života potřebují štěňata z potravy získat až trojnásobek běžného příjmu kalorií v porovnání s dospělým psem. Po prvním roce je čas přejít z krmiva pro štěňata na krmivo pro dospělé psy – ideální je kombinace granulí a vlhkého krmiva. U větších plemen ve věku 7 a u malých ve věku 9 let se doporučuje přejít na krmivo pro starší psy, je nízkokalorické a obsahuje vyváženou směs živin (např. esenciální mastné kyseliny a antioxidanty), které prospívají kloubům a posilují imunitní systém. 

VÝBĚR KRMIVA PODLE ZDRAVOTNÍ KONDICE

Vyžaduje-li váš mazlíček specifickou výživu, nebo trpí nějakým zdravotním problémem, je nutné výběru krmiva věnovat zvýšenou pozornost. Jelikož psy velmi často trápí citlivá kůže, naleznete v sortimentu PRO PLAN® speciální řadu PRO PLAN® Sensitive Skin. Její receptura obsahuje klíčové živiny jako jsou bílkoviny a esenciální mastné kyseliny, které prokazatelně podporují zdravou kůži a krásnou srst. Dalším velmi rozšířeným problémem u psů je citlivé zažívání, se kterým mohou souviset i různé druhy alergií. Krmivo PRO PLAN® Sensitive Digestion s obsahem prebiotik, která prokazatelně zvyšují počet bifidobakterií a zlepšují tak rovnováhu bakterií ve střevě, je pro psy snadno stravitelné. Ať už máte doma malého, středního nebo velkého psa jakéhokoliv věku s jakýmikoliv zdravotními potřebami, v sortimentu PRO PLAN® najdete krmivo přímo pro něj na míru.

tým CES

Obraťte se na nás

Pokud máte dotaz týkající se vaší kočky či vašeho psa, anebo kteréhokoliv produktu společnosti Purina, členové našeho týmu vám rádi pomohou.