Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pro vaše miláčky.
Zlatý retrívr a teriér

Vše o psech

Vyberte to nejlepší krmivo pro svého psa, inspirujte se radami našich odborníků nebo si vyplňte kvíz pro výběr toho správného plemene pro vás. Ať už potřebujete objevit cokoli, jsme tu pro vás, abychom vám pomohli najít odpovědi na všechny otázky týkající se vašich psích mazlíčků.

Krmení psa
Výživa a krmení
Naše produkty pro psy
Hledáte vhodné krmivo pro svého chlupatého kamaráda? U nás je z čeho vybírat! Nabízíme vše od granulí po kapsičky, od produktů pro štěňata až po seniory nebo od kompletního krmiva po speciální diety. Projděte si naši nabídku a najděte to pravé pro svého psího mazlíčka.
Pes si dává packu s člověkem
Purina ví, jak na to
Odborná péče o psy
Dobře se starat o psa znamená porozumět všem jeho potřebám. Přečtěte si nejlepší rady a tipy našich odborníků a zjistěte, co říkají o výživě, chování, zdraví nebo výcviku psů.
Které plemeno je pro mě to pravé?

Malý pejsek tak akorát na klín nebo rychlý sportovec? Hladkosrstý nebo huňatý? Milovník gauče nebo parťák do přírody? Mezi desítkami plemen může být těžké vybrat to nejvhodnější pro vás. Odborníci z Puriny vám pomohou najít štěně, které si bude nejlépe rozumět s vaším životním stylem.

Objevte více

Pes jde ven na vodítku
Purina ví, jak na to
Pořizujeme si psa
Plánujete pořídit si do rodiny nového psího kamaráda, ale nevíte, kde začít? Spolehněte se na Purinu. Provedeme vás procesem adopce, poradíme vám, jak oslovit chovatele a jaké výhody vám pořízení psa přinese. Dokonce vám pro něj pomůžeme vybrat i ideální jméno.
Štěně žvýká červenou hračku
Newsletter
Purina Club​
Věříme, že lidé a domácí mazlíčci patří odjakživa k sobě. Naše krmivo a znalosti vás podpoří v každé etapě tohoto vzácného přátelství a vaší společné cesty se psem. Přihlaste se k odběru newsletteru, aby vám neunikly žádné novinky!
Pes sedí před miskou s jídlem
Purina ví, jak na to
Krmení a výživa
Kdy přejít z krmiva pro štěňata na krmivo pro dospělé psy a jak často by měl váš mazlíček dostávat svou porci? Projděte si naše články s radami od odborníků z Puriny o krmení a výživě.
Starší pes v rukou majitele
Purina ví, jak na to
Starší pes​
Pomozte svému psovi prožít šťastný život a dožít se v dobré kondici vysokého věku. Spolehněte se na rady našich odborníků na vše, od výživy až k péči o zdraví.
tým CES

Obraťte se na nás

Pokud máte dotaz týkající se vaší kočky či vašeho psa, anebo kteréhokoliv produktu společnosti Purina, členové našeho týmu vám rádi pomohou.