Jsme odborníky na výživu

cat and cat owner

Ve společnosti PURINA všichni milujeme zvířata a uvědomujeme si, jak moc jsou pro nás důležitá. Naším posláním je proto připravovat krmiva, díky nimž budou psi a kočky všech věkových kategorií zdraví a spokojení.

Jelikož nám dávají spoustu lásky a jsou součástí našich rodin, je nadmíru důležité, aby si krmivo, které jim dáváme, nejen vychutnali, ale aby jim také dělalo dobře. Naše receptury jsou zárukou vynikající chuti a navíc obsahují kombinaci masa, ryb, vitamínů a minerálů, díky nimž naši domácí mazlíčci dostávají kompletní a vyváženou stravu.

Uvědomujeme si, že každé zvíře má jiné nutriční nároky a že přístup k výživě není možné paušalizovat. Stejně jako má každý pes a každá kočka originální osobnost, mají také různé potřeby co se týká stravy. Proto jsme připravili široký sortiment krmiv a dalších produktů, které vyhovují nárokům konkrétních psů a koček, od koťat a štěňat po zvířata žijící v bytech či domech nebo naopak převážně venku, od březích samic až po zvířata s alergiemi a zvláštními dietními požadavky.

Na základě více než pětaosmdesátiletých zkušeností v oboru jsme se stali experty co týká nutričních nároků domácích mazlíčků. Naším posláním je připravovat receptury, které prospívají jejich zdraví, zajistí jim fyzickou i mentální pohodu, dlouhý život a samozřejmě také uspokojí jejich chuťové pohárky.