We have recently changed our privacy policy. To read the revised policy please click on this link to see the details.

Jsme odborníky na výživu

undefined

Ve společnosti PURINA všichni milujeme zvířata a uvědomujeme si, jak moc jsou pro nás důležitá. Naším posláním je proto připravovat krmiva, díky nimž budou psi a kočky všech věkových kategorií zdraví a spokojení.

Jelikož nám dávají spoustu lásky a jsou součástí našich rodin, je nadmíru důležité, aby si krmivo, které jim dáváme, nejen vychutnali, ale aby jim také dělalo dobře. Naše receptury jsou zárukou vynikající chuti a navíc obsahují kombinaci masa, ryb, vitamínů a minerálů, díky nimž naši domácí mazlíčci dostávají kompletní a vyváženou stravu.

Uvědomujeme si, že každé zvíře má jiné nutriční nároky a že přístup k výživě není možné paušalizovat. Stejně jako má každý pes a každá kočka originální osobnost, mají také různé potřeby co se týká stravy. Proto jsme připravili široký sortiment krmiv a dalších produktů, které vyhovují nárokům konkrétních psů a koček, od koťat a štěňat po zvířata žijící v bytech či domech nebo naopak převážně venku, od březích samic až po zvířata s alergiemi a zvláštními dietními požadavky.

Na základě více než pětaosmdesátiletých zkušeností v oboru jsme se stali experty co týká nutričních nároků domácích mazlíčků. Naším posláním je připravovat receptury, které prospívají jejich zdraví, zajistí jim fyzickou i mentální pohodu, dlouhý život a samozřejmě také uspokojí jejich chuťové pohárky.

share.png SHARE