Náš přístup v oblasti dobrých životních podmínek zvířat

Náš přístup v oblasti dobrých životních podmínek zvířat

Z lásky k domácím mazlíčkům

Jako členové společnosti Purina se prostřednictvím správné výživy a péče snažíme dosáhnout toho, aby se vaši domácí mazlíčci dožívali ve zdraví a spokojenosti co nejvyššího věku. Naším hlavním posláním je nabízet bezpečné, chutné a výživné produkty, které splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Většina z nás má doma kočku nebo psa, a díky tomu nejen chápeme, jak silné pocity lásky a respektu majitelé ke svým mazlíčkům chovají, ba co víc – známe je z vlastní zkušenosti. Dobré životní podmínky psů a koček (tzv. welfare) jsou tudíž pro nás tou nejvyšší prioritou – v této oblasti se našim čtyřnohým společníkům nikdy nezpronevěříme.

Jak se staráme o psy a kočky ve střediscích péče o domácí mazlíčky (Pet Care Centres)

Společnost Purina provozuje rozvojová střediska péče o domácí mazlíčky s cílem lépe pochopit přirozené preference a nutriční nároky psů a koček a s tím související projevy chování. Všechna naše zvířata mají jména, věnujeme se jim individuálně a náš důkladně školený personál se k nim chová s respektem a láskou. Součástí našich rozvojových programů je socializace zvířat a každodenní interakce s nimi (to zahrnuje výcvik, skupinové hry a přístup ke speciálním hračkám).

Studie zaměřené na péči o kočky a psy a jejich výživu

Cílem společnosti Purina je připravovat krmiva, která budou psům a kočkám skutečně chutnat a která jim zároveň poskytnou veškeré živiny, které potřebují k zachování dobrého zdravotního stavu a mentální a fyzické pohody. Studie realizované na základě iniciativy společnosti Purina rozšiřují znalosti o možnostech zlepšování zdraví a životních podmínek psů a koček na celém světě. Provádíme pouze takové postupy, které jsou přípustné u společenských zvířat (koček a psů) a které jsou v souladu s principy prvotřídní veterinární péče. Nepodílíme se na invazivních výzkumech, které vedou ke zranění či onemocnění koček a psů nebo které končí jejich eutanázií.