Objevte
PURINA ONE® DualNature
se spirulinou.

EXPERTNÍ VÝŽIVA
INSPIROVÁNO PŘÍRODOU

Přeneste řasu spirulinu z přírody do misky své kočky

Vaše kočka může nyní zažít výhody přírodní řasy spiruliny ve svém krmivu. Spirulina je zelenomodrá řasa, která roste v teplých vodách subtropických a tropických oblastí světa. Je známá svým unikátním výživovým profilem, který přispívá k mnoha zdravotním benefitům, současně je dobrým antioxidantem. V krmivu PURINA ONE® DualNature pomáhá podporovat imunitní systém vaší kočky.

Dvojí textura granulí pro potěšení vaší kočky

Krmivo PURINA ONE® DualNature™ je vyvinuto veterináři a odborníky na výživu. Je skvělou kombinací suchých křupavých a měkčích jemnějších granulí. Obsahuje vysoce kvalitní bílkoviny, které jsou zdrojem aminokyselin podporujících dobré zažívání. Výsledkem je krmivo, které podporuje zdraví vaší kočky a zároveň je chutné, takže jej vaše kočka bude milovat.

Lide, kteří věří krmivu PURINA ONE®

Můj kocourek Tori si krmivo Purina ONE DualNature přímo zamiloval. Když dojedl balení tohoto krmiva, chtěl jsem se vrátit k původnímu krmivu, ale viděl jsem na něm, že není tak spokojený jako když jsem mu dával krmivo Purina ONE Dual Nature. Rozhodl jsem se k němu vrátit a Tori je zase spokojený.

Petr, Znojmo

Skvělé, že jsou k dostání také granule Purina ONE DualNature pro kastrované kočky. Mám doma dvě kastrované britské kočky, kterým DualNature moc chutnaly, ale měla jsem špatný pocit, že jim nedávám krmivo určené pro kastrované kočky. Teď už DualNauture splňuje oboje.

Veronika, Most

Molly a já jsme z granulí DualNature nadšené. Molly moc chutnají a já jsem spokojená, že jí dávám granule z přírodních surovin. U krmiva Purina ONE DualNature už zůstaneme.

Monika, Plzeň