Kapsičky a granule, mix, kterému můžete věřit

Vyvinuto našimi Purina odborníky, Purina One granule a Purina ONE kapsičky poskytují základní živiny, které vaše kočka potřebuje. Purina ONE Granule poskytují křupavou texturu, po které vaše kočka touží, zatímco Purina ONE kapsičky dodávájí hydrataci, nemluvě o chuti, kterou miluje…

Začněte s kombinovaným krmením

Mixed Feeding Tab 1

Nepospíchejte

Doporučujeme počkat 7-10 dní na hladké zavedení nového krmiva do jídelníčku vaší kočky, proto je během přechodu klíčová trpělivost.

Začněte zvolna

Zkuste podávat malé množství obsahu kapsičky jako odměnu po hraní. To pomůže vytvořit pozitivní asociace s novým krmivem a vaše kočka si tak může zvyknout na chuť, texturu a vůni podle jejích vlastních možností.

Buďte důslední a kreativní

Pokud se vaše kočka nezdá být nadšená z jedné příchuťe, nevzdávejte to. Jak majitelé koček vědí, kočky mohou být náladové. Často mají různé preference pro různé příchutě. Proto Purina ONE nabízí četné chutové varianty - od lososa po telecí až kuře, které uspokojí individuální vkus vaší kočky a zároveň podporuje vyváženou výživu.

Mixed Feeding Tab 2

Sledujte její rostoucí chuť ke krmivu

Jakmile vaše kočka projeví chuť na kapsičku, postupně zvyšujte množství obsahu kapsičky, nepřekřačujte však doporučené denní krmné dávky.

Upravte mix

Nezapomeňte snížit množství podávaných granulí, kterými vaši kočku krmíte, aby se nepřejídala. Metodickým přístupem můžete předejít narušení dietního cyklu vaší kočky. Sledujte její rostoucí chuť ke krmivu.

Mixed Feeding Tab 3

Pozorujte její denní rytmus

Kočky jsou přirozeně nejaktivnější těsně před východem slunce a těsně po setmění. Pokud máte kočku, která následuje tyto přirozené rytmy, zkuste podávat kapsičky brzy ráno a po západu slunce.

Nastavte denní plán

Podávejte vaší koččce odpovídající množství granulí a nechte jí granule dostupné po celý den.

Sledujte její stravování pro dlouhodobé zdraví

Mějte na mysli, že kočky se přizpůsobují krmení v různých časových rozvrzích. Najděte rutinu, která vám a vaší kočce nejvíce vyhovuje a každý den sledujte výkyvy ve stravovacích návycích, které vám poskytnou hlubší přehled o jejím tělesném zdraví.

Objevte naše produkty

Mixed Feeding Range