Klíčová stádia života

Klíčová stádia života

Péče o kočku v jednotlivých stádiích jejího života

Klíčová stádia života

Péče o starší kočky

Možná jste si všimli, že vaše kočka si častěji zdřímne, nevyskočí tak vysoko jako dříve a nehoní se již za kouskem provázku s takovým nadšením jako zamlada.
Další informace

Dosáhla již moje kočka "seniorského" věku?

Jelikož je kočka důležitým členem vaší rodiny, není vám jistě příjemné pomyšlení, že i ji čeká stáří.
Další informace

Jak a čím krmit starší kočku

Zhruba ve věku sedmi let začínají kočky brát život poněkud ležérněji – a kdo by se jim divil!
Další informace

Krmení kotěte

Gratulujeme – vaše rodina se rozrostla o roztomilého a hebkého chlupáčka! Teď, když se kotě u vás trochu rozkoukalo, jistě myslíte na to, jak zajistit, aby z něj vyrostla zdravá a silná kočka.
Další informace

Příchod kotěte do domácnosti

Skvělá zpráva! Po týdnech očekávání jste si konečně přinesli domů nové kotě! Je to stejné, jako když si přinesete miminko z porodnice – chcete všechno připravit tak, aby se nový člen rodiny u vás rychle zabydlel a cítil se brzy jako doma.
Další informace

Pořizujeme si kotě

Rozhodli jste se, že poskytnete láskyplný domov roztomilému koťátku – na všechno jste se připravili a vybrali jste si plemeno.
Další informace

Péče o srst kotěte

Kočky jsou nádherná zvířata, krása však není jejich jedinou předností. Kočky mají překrásnou srst a jsou biologicky předurčeny k tomu, aby o ni pečovaly.
Další informace

Předporodní bolesti a porod

Období před příchodem nového roztomilého chlupáčka na svět je plné příjemného vzrušení – zároveň však můžete mít mírné obavy, zda máte vše řádně připraveno.
Další informace

Jak poznáte, že je kočka březí?

Narození koťat je pro vás i vaši kočku velmi vzrušující a emotivní událostí. Ještě než se začnete připravovat na příchod koťat na svět, musíte vědět, jak rozpoznat, zda je kočka březí, a co můžete udělat pro to, aby byla v období březosti co nejspokojenější.
Další informace