Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pro vaše miláčky.
Teriér sedí na klíně ženy, která pracuje na notebooku

Pro zaměstnavatele

Zjistěte, jak ve vaší společnosti nastavit program Mazlíčci v práci.

Objevte všechny výhody, které může program Mazlíčci v práci přinést, a šest kroků, které můžete udělat, abyste ho na svém pracovišti realizovali.

Přetvořte své pracoviště na přítulné!

Šest kroků

Ať už jsou vaše zásady formální nebo neformální a velikost vašeho pracoviště jakákoli, můžeme vám pomoci vytvořit vlastní program Mazlíčci v práci. Podívejte se na šest kroků, které je třeba udělat!

Šest kroků k nastavení Domácí mazlíčci v práci

Náš účel

Globální cíl společnosti Purina je: Vytvářet bohatší životy pro domácí mazlíčky a lidi, kteří je milují. Náš účel staví na našem dědictví a naší víře: Když se mazlíčci a lidé spojí, život se stává bohatším #WeAreBetterWithPets Odráží to naši odbornost a souvisí s výzvami světa kolem nás. Je to motivace, která inspiruje naše lidi každý den.

Zaměstnavatelské výhody domácích mazlíčků v práci

Jsme přesvědčeni, že mazlíčkům a lidem je spolu lépe – a toto přesvědčení je podloženo výzkumem. Když jsme v rámci srovnávací studie oslovili více než 1 000 společností, výsledky ukázaly, jak mocnou silou pro dobro firmy mohou domácí mazlíčci být.

Náš průzkum ukázal, že některé z klíčových výhod pro firmy jsou následující:

Infografika – 6 kroků pro domácí mazlíčky v práci

Proč to alespoň nezkusit?

Zkuste alespoň jeden den s domácími mazlíčky v práci a uvidíte, že nadchnete spoustu kolegů, kteří se určitě rádi příště připojí.

Jak se připravit

Ikona jednodení zkušební schránky

Jakmile se rozhodnete uspořádat zkušební den se mazlíčky v práci, je třeba stanovit den (často je dobrou volbou pátek). Budete se také muset s kolegy dohodnout na jasných pokynech, kterými se musí každý řídit.

Další kroky

Ikona tlačítka jednodenní zkušební schránky

Osvědčil se den s domácími mazlíčky v práci? Přemýšlíte o spuštění vlastního programu Mazlíčci v práci, nezapomeňte, že nás můžete kontaktovat pro další informace a podporu.

Podívejte se na naše videa se zkušenostmi lidí s programem Mazlíčci v práci, a z první ruky si poslechněte, jak se díky tomu stalo kancelářské prostředí uvolněnějším a veselejším místem pro práci.

Případové studie

Bígl u stolu s krabicemi Bonio
Mazlíčci v práci
Máte zájem o zavedení programu Mazlíčci v práci na vašem pracovišti?
Chceme využít našich zkušeností s povolováním přítomnosti domácích zvířat v našich kancelářích a pomoci ostatním společnostem udělat totéž. Pokud máte zájem o to, aby vaše pracoviště bylo přátelské k domácím zvířatům, kontaktujte nás a my vám pomůžeme!