Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pro vaše miláčky.
3 Week Challenge logo and cat
Purina One (archived)

Pozorujte viditelné výsledky týden po týdnu

S krmivem PURINA ONE® udržíte vaši malou šelmu v dobré kondici. Jedná se o kompletní a vyvážené krmivo, které vám pomůže skvěle se postarat o vaši kočku. Brzy můžete zaznamenat viditelné výsledky, které ukazují na spokojenější a vitálnější kočku.
Kočka a miska s ovocem
1. den: Skvělá chuť k jídlu
PURINA ONE®, krmivo lahodné chuti a z vysoce kvalitních surovin, poskytne vaší kočce veškeré potřebné živiny a v jejích oblíbených příchutích.
Kočka vyskočila z pohovky
1. týden: Více energie a vitality
Vaše kočka je plná energie a vitality díky vysoce kvalitnímu, kompletnímu a vyváženému krmivu PURINA ONE®.
Detail na šedý kočičí obličej.
2. týden: Lepší* zažívání
Krmivo PURINA ONE® obsahuje čekanku, přírodní ingredienci, která prokazatelně pomáhá zlepšovat zdraví trávicího traktu. Díky vhodným zdrojům vlákniny a snadné stravitelnosti krmiva PURINA ONE® můžete zaznamenat malou a pevnou stolici.
*Ve srovnání s produktem neobsahujícím čekanku.
Žena venčící psa venku
3. týden: Zdravá kůže, lesklá srst a zářivé oči
PURINA ONE® obsahuje přesně stanovené živiny, včetně Omega 3 a 6 mastných kyselin, nezbytných vitamínů a minerálních látek, které pomáhají udržovat kůži vaší kočky zdravou a srst lesklou. Vysoká hladina antioxidantů také pomáhá zachovat zářivé oči.
Kočka sedící na pohovce
Nakonec: Silná přirozená obrana
Recepty PURINA ONE® BIFENSIS jsou speciálně navrženy tak, aby stimulovaly tvorbu přírodních protilátek, které pomáhají podporovat imunitní systém a buněčnou funkci. Vaše kočka tak zůstane v dobré kondici dnes i zítra.

Celý její život o ni pečujete.
Ale nyní můžete vidět výsledky již za 3 týdny.